BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Bogamu koja, ima ih iz Brazila na tisuce koje prolaze koz nase krajeve. Nemora svaka bit Ok, pola ih je do sada napunila pola stadiona od Marakane na svojoj p***i...Poslje se vrate u Brazil kao neke poslovne zene, manenkenke.
Ova
 
Ma fakat uredna cura sto se tice higijene, imao sam kondom ali paranoja... Danas sam uradio test negativan nakon 14 dana, moram jos jedan nakon 3 mjeseca da potvrdim. Bespotrebno vjerovatno, ali znas kad te paranoja ufati
Jeli ti djevojka radila test..., treba la bi. Pitanje jeli ti to od te Brazilke ili djevojke. Moj jedan jaran je mislio da je pokupio nesto od jedne dame iako je sve radio s kondomom. Nakraju ispalo da je pokupio od svoje djevojke (triper) naguzio je jedan kolega. Daj razmisli malo i on je sumljao. Dok se nije testirala nocna dama ona negativna...
 
Jeli ti djevojka radila test..., treba la bi. Pitanje jeli ti to od te Brazilke ili djevojke. Moj jedan jaran je mislio da je pokupio nesto od jedne dame iako je sve radio s kondomom. Nakraju ispalo da je pokupio od svoje djevojke (triper) naguzio je jedan kolega. Daj razmisli malo i on je sumljao. Dok se nije testirala nocna dama ona negativna...
Ma mene je strah za hiv, od toga me puca anksioznost, siguran sam da nemam nista ali opet me strah
 
Sve sto je vezano za sex jeste za ovu stranicu.
Kada se vrijefjate onda je ok a kada neko nesto korismo i normalno napise,nije za ovu stranicu.

Sto si nepismeniji i primitivniji to je za ovu stranicu izgleda.
 
Neko imao iskustvo s njom imaju tri profila.?
 

Prilozi

  • Screenshot_2023-08-19-15-16-36-661_com.android.chrome-edit.jpg
    Screenshot_2023-08-19-15-16-36-661_com.android.chrome-edit.jpg
    674,3 KB · Pregleda: 184
Ima pravo da pise sta hoce.Napusavate se kurcevima svakodnevno i vrijedjate i to je ok,lajkate postove jedni drugima na uvrede.Ignorisi ako ti smeta neko ko ima anksiozni poremecaj.
Nikoga nije uvrijedio.Samo je pitao za misljenje .
i sta bi na kraju, ima li HIV ili nema.. zna li se sta
 
Bogamu koja, ima ih iz Brazila na tisuce koje prolaze koz nase krajeve. Nemora svaka bit Ok, pola ih je do sada napunila pola stadiona od Marakane na svojoj p***i...Poslje se vrate u Brazil kao neke poslovne zene, manenkenke.
kao da je bitno, jedna od 100 ima HIV a mali natrkao bas na nju.. jbi, nesreca na poslu..
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh