BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Ahahahahahah e, bas iz ovog razloga ovaj forum nikada uspjeti nece
Znaci onda smo i mi prostitutke jer volimo seks jel? Ti si glup ko kurac decko
Imaju dame neke koje vole da se pojebu sa strane a udate su, u vezi, zarucene, same .. itd nebitno
Ali tvoj mozak to ne razumije
I bas zato sto ja napisem sve lijepo i fino nadje se debil kao ti da komentarise ovako, zato niko nema brojeve
Lo 😁
Ma kakav ti ovamo pitas za neke djevojke kad ti se neko javi i kaze o njima niti hvala niti odgovora ja neznam ko ti moze poslati broj jer ste vecina ovdje prevare trazite brojeve a ne dajete nista zauzvrat
 
Jeste Trans bila je prije nekih 1,5 godinu u Tuzli i imala je oglas na City of Love pozvao sam je ,ali je sama od sebe rekla odma da znas da sam transex ,pa sam i odustao ali eto i za ostale da znaju na vrijeme ,mada vjerovatno uvijek kaze na vrijeme
ugledah da spomenuste trans...sjetih se rie diamond..zna li neko sta je sanjom/njim haha..nema je vise u Sarajevu, a ni na oglasima
 
Bio prije 1h kod Jeni. Definitivno je malo bezveze sto ne zna beknuti engleski pa je komunikacija teza. Generalno prijatna i zgodna cura. Mene je recimo ispostovala i sa pozama i sa pusenjem. Mozda joj je danas bio dan. Koza glatka, uredna, picka vrela doslovno
Napisao sam da je top. A sve tbrdo zategnuto, misici. Korektno skroz sve max. Nema greske
 
pa govori ti slobodno, ali govore i ostali.. ja samo iznosim moje misljenje.. nemora bit da si ti bas toliki retard koliko ja mislim.. ako te tjesi..
[/QUOTE
Ti nemaš čime da mislis, a nemaš cime ni da jebes pa se natovaris s vremena na vrijeme kad te kriza spuca nekome da mu kažeš da je debili, retard itd. Bio prognoza je jako nepovoljna ovih dana pa te apsolutno razumijem.
Prošetaj malo do psihica da ti da neku terapiju, nije to sramota. Ispoljavas nervozu, frustraciju i agresiju, siguran sam da imaš neku šifru.Osim sto se baviš ovdje "retardima" pozabavi se malo sobom, ali u svakom smislu. Isprazni bar muda biće ti lakše. Taj način na koji se ti praznis je pogrešan. Doca ti treba.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh