BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije


Utisak:
Maloprije bio sa gore navedenom, sve u svemu solidno, pušenje je sa kondomom, prediga je 10ka, sex je žestok i vidi se da voli tako.
Ima 33 godine a ne 24 kao na oglasu, nije bas kao na slikama, al sve u svemu 8/10.
I da uspio sam dogovoriti da spusti cijenu, tako da ok
 

Utisak:
Maloprije bio sa gore navedenom, sve u svemu solidno, pušenje je sa kondomom, prediga je 10ka, sex je žestok i vidi se da voli tako.
Ima 33 godine a ne 24 kao na oglasu, nije bas kao na slikama, al sve u svemu 8/10.
I da uspio sam dogovoriti da spusti cijenu, tako da ok
Na oglasu pise bj bez gume,ja sam dogovarao snjom ali nije htjela spustiti .
 
Na oglasu pise bj bez gume,ja sam dogovarao snjom ali nije htjela spustiti .
Savjet: Latine kod nas vecinom rade preko agenta, to je u 99% slucajeva sto sam ja bio. Sa agentom dogovorite najjeftinijiu uslugu, tipa 15 min ili 30 min ako vec ne da ispod. A kad dodete kod djevojke dogovorite se s njom mimo agencije za sve dodatno i izaci ce vas uvijek jeftinije sve usluge :D
 
Upravo. Ja sam ih pola u toku sexa ubijedio da im svrsim po licu, iako je preko komunukacije na whats appu bilo da se dodatno placa.

Inace, ova zadnja ruskinja s kojom sam bio je ukljucila stopericu, nisam mogao vjerovati hahah
 
Upravo. Ja sam ih pola u toku sexa ubijedio da im svrsim po licu, iako je preko komunukacije na whats appu bilo da se dodatno placa.

Inace, ova zadnja ruskinja s kojom sam bio je ukljucila stopericu, nisam mogao vjerovati hahah
Haha to sam ja radio sa ruskinjama palio stopericu, jer su imale naviku da gledaju da sto prije da te se rijese, onda upalim stopericu i tajming kad da svrsim
 
SARAJEVO 066 278 871
Četvrtak 11.05 (od15h do 22h)
Pisite na whatsapp, viber ne radi.
nemojte mi pisati ovde na forum poruke jer ni ne gledam inbox.. imate broj napisan pa sd javite za info.

#CRNKA🖤
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh