BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Adelisa V. iz doboja odlična u poslu, bavi se plesom, mlada i u slobodno vrijeme radi druzenja.. za više info javite se u dm
Daj ljudi nemojte se zajebavati sa takvim stvarima.. Javio se djevojci, ona ostala sokirana.. Ako je nekome do zajebancije nek ne mijesa druge ljude.. Davati kontakt, a da djevojka ne radi to je stvarno idiotski
 
Braco samo da vas pitam za smokvu jel itko ikad ista guzio preko nje
Glume gospe nece ni da odgovore
nemoze muskarac glumit gospu :) a ono 1% (ako i toliko) zena su ili smokvini ukljuci ili su razne besposlene sluzbenice koje cekaju kraj radnog vremena.. svaki euro uplacen za smokvu uzmi i baci niz ulicu
 
Daj ljudi nemojte se zajebavati sa takvim stvarima.. Javio se djevojci, ona ostala sokirana.. Ako je nekome do zajebancije nek ne mijesa druge ljude.. Davati kontakt, a da djevojka ne radi to je stvarno idiotski
sta si ti ocekivao.. umisljeni retardi.. zato od 5 brojeva koje imam sa podrucja bh i hr nikad ne dajem nikome, cure koje zele da im je broj javan same ce da ga objave.. inace cim das broj krenu smaranja i one mijenjaju broj, tako da ne ocekuj da ces ovdje dobit kontakt od cure koju ces jebat..
 
Ima ovdje makroa koji ocito pokusavaju steci laku i nerealnu zaradu . Standardna cijena top ribe u svijetu je uvijek bila 100 dolara,losije 50 a visoka klasa koja fakticki vrti iste musterije ide preko 500 a do njih je fakticki nemoguce doci i niko ne zna da se sa time bave osim ako njena musterija ne dogovori za tebe susret i to ne za 1h nego za citavu noc. Platiti 200 eura za 1h moze samo debil...ok noc.
kad pises o standardnoj cijeni u svijetu (mada ne postoji standardna ali hajd) treba da napises jel ta cijena za skok, za pol sata, sat ili... a 200e za sat ne daje ko nema, daje ko ima.. 200e sam davao za 10 min., ne za curu vec za gol do poluvremena, tak da ne vidim zasto neko ne bi dao 200e za sat ako mu se moze i ako ima, ne jebu svi 4x godisnje.. neki jebu cesce, e sad ako ja nemam toliko da se pruzim, nema razloga da se ne pruzi neko kome je 200e koliko meni 50e..
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh