BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Ako nekoga interesuje, imate Sejlu za seks.. onako prosjek je i traži 100km
A mene interesuje i dalje da li je neko bio kod Sarah na masazi..
 
Dosta mi u DM pišete za Mallory, izvinjavam se ako nekome nisam odgovorio.. da odgovorim svima, sve sa liste radi, lijepa, kulturna, u poslu bez konkurencije, tijelo vrh, razgibana na max.. e sad to lijepa, meni je kao lutka, možda nekom nije, ali pre bi se reklo da to pišu ovi koji je ni ne znaju ili možda dame sa foruma :) cijena je bila pre 150e pola sata i to je minimum bio, sat 250e, podigla pre godinu dana i od tada ove stoje.. znam pouzdano jer sam bio sa njom prvog puta kada je došla.. 2 mjesec bio '21

Evo slika koje mi je poslala najskorijih
 

Prilozi

  • Snapchat-645974233.jpg
    Snapchat-645974233.jpg
    180,4 KB · Pregleda: 295
  • IMG-20230411-WA0022.jpg
    IMG-20230411-WA0022.jpg
    41,5 KB · Pregleda: 303
  • 20220320190507489.jpeg
    20220320190507489.jpeg
    293,6 KB · Pregleda: 297
Dosta mi u DM pišete za Mallory, izvinjavam se ako nekome nisam odgovorio.. da odgovorim svima, sve sa liste radi, lijepa, kulturna, u poslu bez konkurencije, tijelo vrh, razgibana na max.. e sad to lijepa, meni je kao lutka, možda nekom nije, ali pre bi se reklo da to pišu ovi koji je ni ne znaju ili možda dame sa foruma :) cijena je bila pre 150e pola sata i to je minimum bio, sat 250e, podigla pre godinu dana i od tada ove stoje.. znam pouzdano jer sam bio sa njom prvog puta kada je došla.. 2 mjesec bio '21

Evo slika koje mi je poslala najskorijih
Prima li kompenzaciju , imam paletu Coca cole pred istek roka pa da joj gruhnem ?
 
Bit c
Nije.
Da je muškarac tražio bi x bon.
Neko je rekao da počinje poslije Bajrama, nema potrebe za navalentnoscu.
Nije.
Da je muškarac tražio bi x bon.
Neko je rekao da počinje poslije Bajrama, nema potrebe za navalentnoscu.
Nije.
Da je muškarac tražio bi x bon.
Neko je rekao da počinje poslije Bajrama, nema potrebe za navalentnoscu.
Bit ce red kod Sarah za Bajram ko kod Poricanina za paklame hahaha
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh