BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Ljudi bolan ne prenosi se hiv bas tako lako. On se prenosi dok je u High Viral Period. Posle je sansa 1 od 900. Ako si obrezan i 1 preko 1500. A ako se trpas u buljandera onda je 1 na 72 sansa. Simptomi su kao kod jace upale grla, sa povecanin limfnim cvorovima nekad i osipom. Posle prodje i nemas nikakvih simptoma 10 godina, tek poslije krenu problemi. E ko prije tih 10 god zapocne lijecenje normalno zivi kao i svako drugi. Taj broj od 100 je smijesno
 
Ljudi bolan ne prenosi se hiv bas tako lako. On se prenosi dok je u High Viral Period. Posle je sansa 1 od 900. Ako si obrezan i 1 preko 1500. A ako se trpas u buljandera onda je 1 na 72 sansa. Simptomi su kao kod jace upale grla, sa povecanin limfnim cvorovima nekad i osipom. Posle prodje i nemas nikakvih simptoma 10 godina, tek poslije krenu problemi. E ko prije tih 10 god zapocne lijecenje normalno zivi kao i svako drugi. Taj broj od 100 je smijesno
Da napomenem da moze proci.i bez nekih vecih simptoma ili kao blaza upala grla. Zato se tesko otkriva, a u tom periodu i tih 3 mjeseca veca je sansa da se prenese
 
Zelim podijeliti iskustvo...Jučer sam otišao kod rodibine iz Kanade ali bas dalje rodbine 7,8 koljeno nezz ni ja tačno..Bili smo na večeri svi zajedno i oko 23 sata navečer zafalilo nam je soka i nekih grickalica jer smo došli kući.Ja sam se ponudio da odem po hranu i krenula je sa mnom ova rodica iz kanade 19 god.Kad smo došli do jedne uličice rekla mi je da stanem i počela se skidati i ljubiti me...Pao je sex(u autu)nikad bolji mala se jebe ko zmaj anal,oral guta lize ma sve ...Ne znam da li bih ponovio iskustvo jer mi je rodica ali tu je jos par dana zvala me je ali razmišljam šta vi mislite.???
 
Neko iskustva sa super oglasima curama sa njih da pitam za jednu ? Nek se javi privatno broj na oglasu je skriven trebas platit znaci nisu one javne sa oglasa odma da znate
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh