BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Moze li neko napisati iskustva sa kondilomima?

Naime, imao sam sex sa drugaricom, nije i nit se bavi prostitucijom. Kondom je pukao, to sam kasnije vidio. Nakon kraceg perioda, supruga mi je rekla da ima kondilome (unutrasnji, nisu vanjski), a kod mene nema nista. Da li je moguce da je kod nje neka infekcija ili sam ja taj koji je prenjeo (opet kazem, kod mene nema nista)
Hvala vam!
Moguce je.Kondilomi kod nas ne moraju biti vidljivi ili se pojave kasnije.Prati hoce li se pojaviti izrasline.Oboje ste zaraženi.I oralnim sexom se prenose.
 
Moze li neko napisati iskustva sa kondilomima?

Naime, imao sam sex sa drugaricom, nije i nit se bavi prostitucijom. Kondom je pukao, to sam kasnije vidio. Nakon kraceg perioda, supruga mi je rekla da ima kondilome (unutrasnji, nisu vanjski), a kod mene nema nista. Da li je moguce da je kod nje neka infekcija ili sam ja taj koji je prenjeo (opet kazem, kod mene nema nista)
Hvala vam!
Miriše da i žena ima "prijatelja" 😆😆
 
Ljudi kad idete jebati kurve i usta i u picu ne gurajte bez kondoma. Sta vam je…
Citam i ne vjerujem sta rade.
Pa zamisli ti te Brazilke, Ukrajinke pa i ove domace koje promjene toliko partnera , lizu supak ljudima za pare i sta sve ne i onda ti dodjes i pitas je moze li bez kondoma.
Mene strah i sa kondomom jebote :)
Ponese ljude kad vide dobru picku i za par minuta uzivanja mnogo mnogo riskiraju.
Druga je prica na zapadu po pufovima gdje su redovni medicinski pregledi i slicno.
Ovo sto dolazi kod nas od strankinja meni je sve sumnjivo.
 
E raja. Novi sam ovdje. Zanima me, ukoliko mi mozete dsti neku informaciju, na podrucju Sarajeva, erotska masaza ( osim Marine iz Tibre, kod nje sam vec bio) ? Hvalaaaa
 
Bio sam u Banjaluci prosle sedmice. Inace sam do sada uvek koristio dating opciju na Xhamster-u za pronalazenje zabave za mesta u kojima idem pa sam tako dan-dva pre dolaska razgledao zenske profile iz BL i jedna slika mi se ucini poznatom iako ne otkriva facu u potpunosti. Na kraju se ispostavi da je u pitanju Mila Prerad (u nicku sa sajta je takodje njeno ime).

Definitivno jedno od boljih iskustava za novac koji trazi i vreme provedeno sa njom (vecera + odlazak u iznajmljeni apartman za noc).
MOLIM te ukoliko mozes posalji taj link sa hamstera jer ljudi tvrde da je ona dama svetskih razmera koja se nikada time nije bavila
 
Bio sam u Banjaluci prosle sedmice. Inace sam do sada uvek koristio dating opciju na Xhamster-u za pronalazenje zabave za mesta u kojima idem pa sam tako dan-dva pre dolaska razgledao zenske profile iz BL i jedna slika mi se ucini poznatom iako ne otkriva facu u potpunosti. Na kraju se ispostavi da je u pitanju Mila Prerad (u nicku sa sajta je takodje njeno ime).

Definitivno jedno od boljih iskustava za novac koji trazi i vreme provedeno sa njom (vecera + odlazak u iznajmljeni apartman za noc).
Koliko si joj platio i da li je 100% sigurno?
 
Moguce je.Kondilomi kod nas ne moraju biti vidljivi ili se pojave kasnije.Prati hoce li se pojaviti izrasline.Oboje ste zaraženi.I oralnim sexom se prenose.
Ima sigurno 6 mjeseci od kako eu se pojavili, a kod mene nema nista vidljivo.
Naime, kad se porodila, pisalo je da treba kupiti vaginalete, ali to nismo odmah vidjeli i nismo kupi, pa sada mislim da je mozda post porodjajna neka infekcija, jer cudno mi je da kod mene nema nista.

Ne znam gdje mogu otici da se testiram
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh