BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Pa nisam ni ja lud da šaljem, ali uvijek ima način za dogovor. Napisao sam da znam zašto ti je tražila sliku, iz doboja je i ne bi htjela da neko zna čim se bavi jer pored tog ima i stalni posao i ovo ne radi svaki dan, a vjerovatno ni tebi ne bibilo baš prijatno da dođeš kod nje a da te ona poznaje. A djevojka je maksimalno korektna i lako se sa njom dogovori, uz to je i jako lijepa i zgodna, ne požuruje i prijatna je za razgovor.
Sve je to super, ali ni jedna ne šalje svoje slike lica upravo da ih ne bi idioti razvlačili po internetu. A mi treba da šaljemo iako ne znamo ko je sa druge strane? Pored ovoliko "bonaša" na oglasima? Ako vec otimaju pare prevarom, šta ih spriječava da nas ucjenjuju, bar one oženjene?
Zašto ne radi kao ostale - dovede te u blizinu zgrade, pogleda kroz prozor, i ako si ok, da ti tačnu adresu? Ne smeta mi da stojim ispred neke zgrade dok me ne pogleda, ili pošalje drugaricu da me osmotri. Da šaljem svoju sliku nekome koga nikad nisam ni vidio mi smeta.
Stavi sebe u njenu poziciju. Ako već želiš da zatvoriš uži krug mušterija, koga bi radije zadržao: Nekog diskretnog ili nekog egzibicionistu koji šalje svoje slike svima? Pa ovaj bi odmah svima pričao kako je j***o tu i tu za toliko para.
Šteta je samo ako je to što kažeš o njoj tačno, taman bi mi odgovaralo da imam nekoga na tom potezu pošto često prolazim kroz Doboj...
Ja se opet raspisao...
 
Jel mozda neko bio sa ovom sabinom ganic ima profil na city eskort Sarajevo trazi x bon od 100 km da se uslika i posalje kao garant da ces doci ali da prekrijem zadnja dva broja
Bilo kakav vid X bona,Kliker Bona je prevara,druga stvar ima ih par koje su kao garant ako si negdje dalje trazile dopunu imam iskustvo s tim ali i to max sam uplatio 5KM dopunu svidjelo im se to ili ne ali x bon i te gluposti ,jednom zapamtite svi ne pristajte na te stvari
 
Ali ako prekrijes zadnja dva broja na x bonu nezz jel postoji mogućnost da se to provali znas i sam koliko ima kombinacija
 
Jel mozda neko bio sa ovom sabinom ganic ima profil na city eskort Sarajevo trazi x bon od 100 km da se uslika i posalje kao garant da ces doci ali da prekrijem zadnja dva broja
Prevara tako je i po BL varala. Ništa ne šalji ni pod razno i sa dva broja može Iskoristiti. Tu Ganicku na blok svi dokazana prevarantica.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh