BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Hahhahaahhahahahaah
E moj ti 😁
To ti je kad mlatis praznu slamu i trazis picke dzaba pa visis na forumu i odgo aras u svakom trenutku 😁 svako svoju robu prodaje za svoju cijenu tako da niste primorani 🤑
Visis i ti ali na kurcevima, raznim. 🤣Ko o čemu, ljankase o slami. U pravu si, ti i jesi samo roba, vrlo brzo istrošena. Ne radi se o cijeni uopšte, da si rekla i 250km ja bih ti dao ali da bude dobro. Ali ti si kao prvo jeftina, može da te ima svako ko skupi 1t0km ali to ništa ne bi bio problem dok nisi počela da vrijeđaš ovdje musterije i naše žene. Pa pogledaj se na sta ti ličiš. Pička ti je kao da je voz prošao kroz nju na zalost, razvaljena ko kanta. Koliko si ti ovdje i u susrini sa nama pokazuje tvoj način izražavanja, počela si da se ponasas kao muškarac, da pišeš kao mi, da psuješ kao mi. Uskoro će i glas početi da ti mutira🤣
 
Visis i ti ali na kurcevima, raznim. 🤣Ko o čemu, ljankase o slami. U pravu si, ti i jesi samo roba, vrlo brzo istrošena. Ne radi se o cijeni uopšte, da si rekla i 250km ja bih ti dao ali da bude dobro. Ali ti si kao prvo jeftina, može da te ima svako ko skupi 1t0km ali to ništa ne bi bio problem dok nisi počela da vrijeđaš ovdje musterije i naše žene. Pa pogledaj se na sta ti ličiš. Pička ti je kao da je voz prošao kroz nju na zalost, razvaljena ko kanta. Koliko si ti ovdje i u susrini sa nama pokazuje tvoj način izražavanja, počela si da se ponasas kao muškarac, da pišeš kao mi, da psuješ kao mi. Uskoro će i glas početi da ti mutira🤣
Ko te jebe sto si se pronasao u tome sto sam ja napisala, glup si procitaj nesto i o polnim organima 😁 sta god udje u nju i izadje iz nje ona se vrati na prvobitno stanje, nije ti niko ldiv sto ti je mali kurac pa sad ovde seres nesto 🤣 jer da jebes ne bi visio ovde i mlatio.praznu slamu ..
ii nije sapun da se potorsi ✌️😂
Eno pise da sam skupa pa sad da sam jeftina ne znas ni ti sta bi da pises vise, a sto je najgore nisi me ni vidjeo a ne jebao. 😁
 
A ti, Crnka, fino prste na klitoris kad je mali i miran Stup :)

Sto se tice ulaska i izlaska i vracanja u prvobitno stanje, anal je najbolji primjer, ali ti nesto nisi ljubiteljka :p

Ne lozi se toliko da mu odgovoris, vise se fokusiraj na nas klijente. Tu snagu daj nama :)
 
Ko te jebe sto si se pronasao u tome sto sam ja napisala, glup si procitaj nesto i o polnim organima 😁 sta god udje u nju i izadje iz nje ona se vrati na prvobitno stanje, nije ti niko ldiv sto ti je mali kurac pa sad ovde seres nesto 🤣 jer da jebes ne bi visio ovde i mlatio.praznu slamu ..
ii nije sapun da se potorsi ✌️😂
Eno pise da sam skupa pa sad da sam jeftina ne znas ni ti sta bi da pises vise, a sto je najgore nisi me ni vidjeo a ne jebao. 😁
Nigdje ja nisam napisao da si skupa,ja jako dobro znam sta pišem ali ti pišeš gluposti jer ti sperma svakodnevno udara u glavu. Da te bogdo nisam vidio ni jebao jer si totalno razočarenje. Prvi put kad sam došao bila si mi simpa, pomislih, konačno jedna lijepa cura u Sa. Mislio sam da si urbana gradska. Jos mi drug reče fol ima dvoje djece ko zna kakvu muku, fakat mi te bilo zao. Ali ovo ovdje sto pokazuješ, fuj ba, ljankase koja je došla iz provincije sa tri razreda srednje škole. Spadaš u onu vrstu kurvi zadnje klase, olosa, ali ne po izgledu nego po ponašanju i priči. Tako ni u mojoj raji niko ne komunicira. U šta se pretvorio ovaj nas grad kukala nam majka. To sto radiš samo pokazuješ koliko si profesionalna, a ja iz tebe ovdje više neću izvlačiti najgore jer mi te nekako malo i zao. Budi prosta ali tamo gdje trebaš i za sta ti pare dam, ne ovdje i ne sa uvredama.
Ovdje ću završiti svaku priču sa tobom, jer nemam vise koristi od tebe.
 
Tacno malo odmorim od ovog foruma pa upadnem zakuham 😂😂 srdnja teska 😂😂 pojedini se loze 😂
Ljudi jebite se i budite sretni dok nas ima 😅 jer mnogima žene kuci ni na sta ne liče a zale se na nas koje radimo ovo i kontaju da smo čarobnice 😂
Poyyy
#crnka 🖤✌️
Ne umišljaj se,nisi čarobnica vec jedna obična kurva.Kod tebe jedino pička radi.I koliki god da je kurac ti ga primaš zato sto si placena.Tim ženama što ih spominješ nisi dostojna stope ljubiti.
 
Nigdje ja nisam napisao da si skupa,ja jako dobro znam sta pišem ali ti pišeš gluposti jer ti sperma svakodnevno udara u glavu. Da te bogdo nisam vidio ni jebao jer si totalno razočarenje. Prvi put kad sam došao bila si mi simpa, pomislih, konačno jedna lijepa cura u Sa. Mislio sam da si urbana gradska. Jos mi drug reče fol ima dvoje djece ko zna kakvu muku, fakat mi te bilo zao. Ali ovo ovdje sto pokazuješ, fuj ba, ljankase koja je došla iz provincije sa tri razreda srednje škole. Spadaš u onu vrstu kurvi zadnje klase, olosa, ali ne po izgledu nego po ponašanju i priči. Tako ni u mojoj raji niko ne komunicira. U šta se pretvorio ovaj nas grad kukala nam majka. To sto radiš samo pokazuješ koliko si profesionalna, a ja iz tebe ovdje više neću izvlačiti najgore jer mi te nekako malo i zao. Budi prosta ali tamo gdje trebaš i za sta ti pare dam, ne ovdje i ne sa uvredama.
Ovdje ću završiti svaku priču sa tobom, jer nemam vise koristi od tebe.
Pa moram tako da kominiciram jer se ti iato tako ponasas 😁 a inace sam fina i kulturna znaju svi 😁
 
Ko je pustio vjerske fanatike na temu? Ajte samobičujte se dok klečite i pustite curu na miru! Eno vam LGBT aktivista spremaju paradu pa njih napadajte, tucite Biblijom/Kuranom/Torom po glavi i pozivajte na linč...
 
Jucer jeo Burger u jednom lokalu ( ne bi da imenujem) platio 12KM.Neko bi rekao preskupo , neko smece , neko da ima bolje.Meni kokić zaboli , ja se znojio dok sam ga jeo , napola mi se digao koliko sam uzivao.

Sve je stvar perspektive i momenta u zivotu.Tako i ove kurve.Nekome je dobra,nekome ne.Nekome vrijedi , nekome ne vrijedi.Los dan , dobar dan.

Ali jedna stvar je jasna i nepromjenjiva.@ ADI ima malog kikonju.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh