BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

@Rules dobio si druze broj za tuzlu jedan plus taj drugi ne mogu da znam odakle je kurava,ako jebes nekoga u tz ne mora znacit da je iz tz....to sto ti znas odakle su kurve tvoj problem,ja jebao u tz i dajem ti kontakt...
 
Zaobilazi jarane, iskren savjet.
Zato što sam čuo da je narkomanka da je posjećuju migranti, tukne na pokvarenu ribu. Drug mi je prije par godina pokazao njene slike i bila je ok. Međutim, ljetos dodjem u iskušenje da odem, kad je otvorila vrata izvinuo sam se i dao joj 20km na kafu. Mislim da je dugo u tom poslu, isfurana maximalno, ako ti se rizikuje da pokupiš kakvu bolestinu ti idi. Ja bih zaobišao. Nema 45kg čini mi se.
 
Evo vam cist primjer sto radi za bonove a provjereno nije prevara nez jel u Sarajevu ili Mostaru
063577868 Emina msm da je ime
Provjerite svakako ja sam se javljo proslu sedmicu a znam dvojicu sto su bili u mostaru s njom
Tebra, ne bih da se svađam ili prepiremo ali ti si se registrovao u utorak. Od tada si uspio napasti Ilmu da je bezveze, i evo u petak, tri dana poslije reklamiraš pičku koja uzima predujam od 50 KM u xbonu ili nekoj drugoj opciji.

Malo li je...
 
Tebra, ne bih da se svađam ili prepiremo ali ti si se registrovao u utorak. Od tada si uspio napasti Ilmu da je bezveze, i evo u petak, tri dana poslije reklamiraš pičku koja uzima predujam od 50 KM u xbonu ili nekoj drugoj opciji.

Malo li je...
Ne reklamiram ja nikoga nego je prica o tim bonovima i dao sam primjer da ta radi tako jer imam informaciju i pisao sam i sam
 
kakav xbon i kakvo zvanje na live... to je van pameti... prevariti te moze kako god hoce, cak i da se javi na live... sto se elle tice, ja sam bio ranije i nista od navedenog sigurno nije tacno... ne znam sad ovo u zadnje vrijeme... ali da tukne ili nesto tako, to ne vjerujem...
 
ovaj thread je comedy gold.
btw ako neka fina mostarka ovo cita imam 200-300 maraka viska i mogu ih iskoristit veceras-sutra, dosadno mi i imao sam naporan tjedan. trazim kao nekakav gfe a ne da sam ko na traci
 
kakav xbon i kakvo zvanje na live... to je van pameti... prevariti te moze kako god hoce, cak i da se javi na live... sto se elle tice, ja sam bio ranije i nista od navedenog sigurno nije tacno... ne znam sad ovo u zadnje vrijeme... ali da tukne ili nesto tako, to ne vjerujem...
Za Ellu moja raja tako priča a I ono sto sam ja vidio ni malo mi se nije svidjelo. Mozda je ona vama sa cijenama ok pa i ono sto vidite, pravite se da ne vidite ali buraz, dno dna ukratko. Ako ti to karaš svaka tebi čast.
 
Pisala je eno crnka da je sutra u MO. O njoj sam cuo sve najbolje... dogovarao dva puta, ali izjalovilo se zbog mojih neplaniranih obaveza... ali zacrtao sam je i bit ce prilike. hahaha
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh