BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Pojedini su navikali neke ljude,a Maca ja pozitivno luda i uziva sex,relano po meni samo mozda Andjela Vestica da vredi tipa nekih 200 250 eura max,ostalo su navikale musterije i to su one skontale da uzimaju ljudima van svoga kruga fine cifre...
Meni je ta Anđela Vještica bezveze. Tačno joj samo još metla fali.... ne vrijedi to plastično stvorenje ni toliko koliko si napisao. Bolje ga trpat u pitu ko u filmu Američka pita.
 
Meni je ta Anđela Vještica bezveze. Tačno joj samo još metla fali.... ne vrijedi to plastično stvorenje ni toliko koliko si napisao. Bolje ga trpat u pitu ko u filmu Američka pita.
Citavu noć sa dvije 22 godišnjak inje sam plaćao oko 1000 eura. Znaci ne znas koja je ljepša. Usluga vrhunska od početka do kraja. Stan, parking, piće sve u cijeni. Jer cure rade tako da im se vratiš dok ovdje mozak da te zaboli ko sve radi
 
Ilma sa 50 KM otisla na 150€
Ali kako kažu, dok je brava, biće i šišača…
Da ima kvalitetnih djevojaka - ima
Ali ovo je daleko od kvaliteta, izgledom i uslugom također
Ja sam bio sinoć sa strakinjom gleda vrijeme i sve 100 eura pola sata dopisu je se sa jednim preko nasim to je neki problem sto policija ne radi svoj posao
Auuuuu lipa italija
bgmi u Italiju je duplo jeftinije nego u Bosni
 
Ja sam bio sinoć sa strakinjom gleda vrijeme i sve 100 eura pola sata dopisu je se sa jednim preko nasim to je neki problem sto policija ne radi svoj posao
bgmi u Italiju je duplo jeftinije nego u Bosni
U Italiju su puno bolje to u Milano javna kuća svaka ima dobru cijenu i puno su drukčiji nego nase
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh