BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Tu smo da razmjenimo mišljenja…
Cure imaju svoju cijenu, njihovo tijelo, njihova pravila
Jednostavno, mi treba da “izvagamo” uslugu i novac koji dajemo damama !
Ako cu (kao Ilmi npr) dati 150€ da dodjem na aex od 15-20 minuta, gdje se doticna niti sta trudi, pozuruje stalno, aktivnost 0
Onda ne vrijedi te pare iskreno
Ima dosta kvalitetnijih dama za te pare, gde te pripazi maximalno
 
Tu smo da razmjenimo mišljenja…
Cure imaju svoju cijenu, njihovo tijelo, njihova pravila
Jednostavno, mi treba da “izvagamo” uslugu i novac koji dajemo damama !
Ako cu (kao Ilmi npr) dati 150€ da dodjem na aex od 15-20 minuta, gdje se doticna niti sta trudi, pozuruje stalno, aktivnost 0
Onda ne vrijedi te pare iskreno
Ima dosta kvalitetnijih dama za te pare, gde te pripazi maximalno
Svaka čast za komentar, samo me zanima Jel ta Ilma iz Mostara sto si je već hvalio u komentarima da ti je jedno najbolje iskustvo sto se tice prostitutke ili je to neka druga Ilma?
 
Svaka čast za komentar, samo me zanima Jel ta Ilma iz Mostara sto si je već hvalio u komentarima da ti je jedno najbolje iskustvo sto se tice prostitutke ili je to neka druga Ilma?
Ista je to Ilma
Moje zadnje predzadnje iskustvo je bilo ok i tako sam i napisao
Cijena bila 50 € za pola sata usluga ok

Zadnji put kaze 150€ sam sada
Usluga 0
Vjerovatno smo i mi krivi da toliko preplacujemo cure, pa kontaju haj ima budala - lako cemo
Za 150€ valjda treba i da dobijes vrhunsku uslugu
 
Ista je to Ilma
Moje zadnje predzadnje iskustvo je bilo ok i tako sam i napisao
Cijena bila 50 € za pola sata usluga ok

Zadnji put kaze 150€ sam sada
Usluga 0
Vjerovatno smo i mi krivi da toliko preplacujemo cure, pa kontaju haj ima budala - lako cemo
Za 150€ valjda treba i da dobijes vrhunsku uslugu
Naravno slažem se, ali ja pratim već neko vrijeme ovaj forum od nedavno sam i član istog. Primjećujem dosta kontradiktornosti u postovima starijih, čestih korisnika. U tvom jednom komentaru sam pročitao da si prezadovoljan tom Ilmom, naveo si da ti je jedno najbolje iskustvo sa prostitutkom. 150e onda nije puno ako je tako. Danas navodiš ne trudi se, gleda sto prije da završi, pa mi ništa nije
 
Naravno slažem se, ali ja pratim već neko vrijeme ovaj forum od nedavno sam i član istog. Primjećujem dosta kontradiktornosti u postovima starijih, čestih korisnika. U tvom jednom komentaru sam pročitao da si prezadovoljan tom Ilmom, naveo si da ti je jedno najbolje iskustvo sa prostitutkom. 150e onda nije puno ako je tako. Danas navodiš ne trudi se, gleda sto prije da završi, pa mi ništa nije
Ništa mi nije jasno. Jer sam zagrijan da odem kod te Ilme a vidim pucate različite komentare. Tako isto i za Crnu. Navodiš kako se lako dogovoriti sa njom, živjela Crnka itd, poslije par dana pišeš ma ne trudi se, umorna ima gađenje na spermu. Zaista razmišljam da možda nekim članovima ovdje treba odmor od tih dama, odmor od foruma ili je ipak sve do njihovog raspoloženja.. Da li je sajt šuplja,ili je prosto došlo do zasićenja istih dama.
 
Ja sam za Maryanu Rose napisao jedno od najboljih iskustava
Neko je za nju napisao - nije nesto…
Jbg mozda i one imaju los dan
Crnka je grom, fizicki top izgleda, lijepa i td…
Imaju valjda i one los dan
Zadnje iskustvo sa njom- lose…
Mozda slijedece bude ok
Ali poenta je da dati 50€ pa naletiti na taj “los dan” haj i nije neka frka
Ali dati 150€ za nista- e to je problem - barem meni
 
Ja sam za Maryanu Rose napisao jedno od najboljih iskustava
Neko je za nju napisao - nije nesto…
Jbg mozda i one imaju los dan
Crnka je grom, fizicki top izgleda, lijepa i td…
Imaju valjda i one los dan
Zadnje iskustvo sa njom- lose…
Mozda slijedece bude ok
Ali poenta je da dati 50€ pa naletiti na taj “los dan” haj i nije neka frka
Ali dati 150€ za nista- e to je problem - barem meni
Crnka je lijepa u faci ali meni neka koja nema sise ne može biti grom, pogotovo ako se ne trudi. Ali, o ukusima se ne raspravlja. Zavisi dosta i od obostrane energije i raspoloženja, samo budite u komentarima iskreni, kako bi pomogli nama koji želimo otići. Evo ja vec razmišljam da odustanem od te Ilme, a što se Crnke tice jeste umorna i vise ne idem, jako puno radi i to meni vise nije to. Neka je i 150e ali neka se potrudi. Zadnji put sam kod Crnke bacio 150km al bukvualno.
 
Jucer sam mislio dogovorit susret sa ovom Selmom iz Sarajeva i opet taj x bon od 30 km trazi unaprijed za stan jer kako kaze radi na vise lokacija i kao garanciju da nece biti prevarena naravno nisam nista ni dogovorio jer je 99 posto prevara sa ovim bonovima pa nezz jeli neko od vas sa foruma mozda vec bio kod ove Selme da mi javite mozda ima 1 posto sanse da nije prevara
 
Jucer sam mislio dogovorit susret sa ovom Selmom iz Sarajeva i opet taj x bon od 30 km trazi unaprijed za stan jer kako kaze radi na vise lokacija i kao garanciju da nece biti prevarena naravno nisam nista ni dogovorio jer je 99 posto prevara sa ovim bonovima pa nezz jeli neko od vas sa foruma mozda vec bio kod ove Selme da mi javite mozda ima 1 posto sanse da nije prevara
I mene zanima. Neko od starijih foruma sa ako je bio da nam javi. Mada bih joj ja ponudio opciju hotel al hajde da vidimo iskustva.
 
I mene zanima. Neko od starijih foruma sa ako je bio da nam javi. Mada bih joj ja ponudio opciju hotel al hajde da vidimo iskustva.
[/QUOT Jer kako kaze dnevno radi sa 2 do 3 musterije i navodno dosta puta je bila izradjena zato i trazi ovaj bon od 30 km kao garant eto ako ima neko sa foruma da je bio sa ovom Selmom nek nam javi
 
Ista je to Ilma
Moje zadnje predzadnje iskustvo je bilo ok i tako sam i napisao
Cijena bila 50 € za pola sata usluga ok

Zadnji put kaze 150€ sam sada
Usluga 0
Vjerovatno smo i mi krivi da toliko preplacujemo cure, pa kontaju haj ima budala - lako cemo
Za 150€ valjda treba i da dobijes vrhunsku uslugu
Problem je što uzimaju previše mušterija i normalno ako si joj 3,4 danas a poslije tebe ima ih jos da će požurivati i biti lošeg ponašanja. Za 150 e ili više cure koje znaju posao imaju max 2 ili 3 danas rasporede svoje vrijeme da bi pružile vrhunsku uslugu i da bi se ti isti vraćali i ostavljali dobre recenzije. To rade pametne i one koje drže do posla ove ostale izgore zbog pohlepe i postanu vremenom samo ležeći bankomati. Sjebe ih posao jer nisu znale postaviti prioritete i rasporediti svoje vrijeme da bi pružile uslugu kvalitetnu za novac koji traže.
 
Problem je što uzimaju previše mušterija i normalno ako si joj 3,4 danas a poslije tebe ima ih jos da će požurivati i biti lošeg ponašanja. Za 150 e ili više cure koje znaju posao imaju max 2 ili 3 danas rasporede svoje vrijeme da bi pružile vrhunsku uslugu i da bi se ti isti vraćali i ostavljali dobre recenzije. To rade pametne i one koje drže do posla ove ostale izgore zbog pohlepe i postanu vremenom samo ležeći bankomati. Sjebe ih posao jer nisu znale postaviti prioritete i rasporediti svoje vrijeme da bi pružile uslugu kvalitetnu za novac koji traže.
Slažem se buraz. Zato i ne žalim platit ali da valja usluga i da nisam peti, sedmi na toj traci.
 
Ništa mi nije jasno. Jer sam zagrijan da odem kod te Ilme a vidim pucate različite komentare. Tako isto i za Crnu. Navodiš kako se lako dogovoriti sa njom, živjela Crnka itd, poslije par dana pišeš ma ne trudi se, umorna ima gađenje na spermu. Zaista razmišljam da možda nekim članovima ovdje treba odmor od tih dama, odmor od foruma ili je ipak sve do njihovog raspoloženja.. Da li je sajt šuplja,ili je prosto došlo do zasićenja istih dama.
Nije do članova foruma nego do kurava majstore. Ne glume glupače ništa i sve može i sve odgovara dok se jebu za cvaju ili petaka. Tad može i u bulju bez problema, a kurac puše kao kad vježbaju sa bananom po kuhinji. Eh kad se cijena digne, onda im malo udari lova u glavu pa počnu da misle da im iz pičke ide zlatna voda i tu počinje jordamljenje što je u poslu prostituisanja nepoznanica onim koje naplaćuju ozbiljnu lovu, ali ovim našim kuravama to ga dođe normalno.
Pa ti opet uzmi pa brani kurave ha ja.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh