BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Jel ko ima iskustva sa ovom ?
Trazi xbon ali kao zadnja 2/3 broja da se izbrisu i da joj se da poslije sexa x bon
Salje glasovnu poruku kada objasnjava sta kako
 
Jel ko ima iskustva sa ovom ?
Trazi xbon ali kao zadnja 2/3 broja da se izbrisu i da joj se da poslije sexa x bon
Salje glasovnu poruku kada objasnjava sta kako
Sve je to ubleha.
Mislim da bi do sada svima trebalo biti jasno jedno, ako nesto trazi prije dolaska na adresu i solarnog placanja, nema od tog "jebanja" nista.
 
Pogledajte prilog 4840Da li je neko bio s doticnom jer sam cuo dosta informacija da pruza usluge,a drugo pitanje da li je zensko uopste
Nije mi jasno samo kolko trebas biti debilan da ovjavljujes javno neciji profil nebitno bila ona kurva,lopov,ubica sta god a ovdje se svi kriju iza nekih nickova kad smo takve mudonje sto i svoje profile ne objavimo javno
 
Nije mi jasno samo kolko trebas biti debilan da ovjavljujes javno neciji profil nebitno bila ona kurva,lopov,ubica sta god a ovdje se svi kriju iza nekih nickova kad smo takve mudonje sto i svoje profile ne objavimo javno
Druze ajde opusti se , iznose se ove javno brojevi i dosta zena ovde koristi svoje privatne brojeve za akciju ,a ako ti se ne svidja jedniostavno nemoj citati
 
I sta ces onda kada vidis moj profil,jposlati mi zahtjev za prijateljstvo
Ma boli me kurac za tvoj profil al da iznosis ovdje necije podatke i intimu zato i trazis i pises po forumu u nadi da ces sta naci a ko je god normalan ima sa strane 4-5 brojeva i ne mahala znam i ja profile od crnke od ove od one od 90% njih pa mi nikad ne padne na pamet da ih ovuda razvlacim
 
Ma boli me kurac za tvoj profil al da iznosis ovdje necije podatke i intimu zato i trazis i pises po forumu u nadi da ces sta naci a ko je god normalan ima sa strane 4-5 brojeva i ne mahala znam i ja profile od crnke od ove od one od 90% njih pa mi nikad ne padne na pamet da ih ovuda razvlacim
De druze okani me se vec jednom imam ja njih u Tuzli dosta koje su mi dosadile vec jer se snjima znam godinama i isto tako me ne zanima tvoje misljenje i boli me kruac realno i za tobom
 
po meni realno treba biti pocetna cijena 40/50KM pa nadalje ,jer realno bez uvrede ne govorim da sam ja sta bolji li da sam kakav ljepotan ili sta,ali nagledao sam se godinama kakve spodobe od zena u odredjnim mjestima uzimaju 100 i vise KM ,a usluge nikakve,kvlitet usluge nikakav,izgled ispodprosjecni...
Sve mi je jasno kad trazis za 40-50km pozz
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh