BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Ja sam vani živio dok si ti mozda bio jos u pelenama. I kakve veze ima prostitucija u Bih i Crnka sa situacijom negdje tamo.
Jel se ti javlja s vana ili prostora Bih. Tema je iskustva i recenzije na prostorima Bih. Ako pohvalim neku devojku ili ženu ovdje ne znaci da sam im menadzer.
Da li je ona sretna ili nije to je samo njena stvar,vi treba da karate a ne da ovdje polemisete ko je sretan i ko ima para ili nema. I da, kada karate koristite kondom. Obavezno!
Opet si u svojim snovima, sumnjam da si igdje isao vani po tome kako i sta pises , srecom imas tv pa mozda pogledas kako je vani. Ja sam ovdje, tu zivim, a budi siguran da sam puuunnoo vise prosao od tebe i pogotovo dobrih cura, i sada isto ali nedam tolike pare ne zato sto nemam kao sto ti kazes nego iz principa.
Ali necu ti vise pisati jer vidim da nisi dobar u glavi, samo se volis hvaliti a to rade oni koji nemaju samopouzdanja i nisu prozivjeli nista pa sami sebi umisle da su face.

Bezveze trosim vrijeme sa tobom i takvim kao ti. Uzivaj u svojim snovima.
 
Na šta dođe forum…. 🙄
4-5 likova samo pravi nove profile i spamaju sadržaj međusobnim prepucavanjima…

Al hajde
Evo malo konkretnih recenzija

Crnka
Izgled 7/10
Faca 10/10
Ljubaznost i usluga 9/10
Sex 5/10
U zadnje vrijeme preumorna, bez volje, želje bilo čega, kada svršiš, povraća joj se na spermu 🤣

Ilma - Mostar
Izgled 9/10
Faca 9/10
Ljubaznost i usluga 9/10
Sex 9/10

Maryana Rose

Sve je bilo 10/10
Mozda drugo najbolje iskustvo sa prostitutkom u životu
 
Na šta dođe forum…. 🙄
4-5 likova samo pravi nove profile i spamaju sadržaj međusobnim prepucavanjima…

Al hajde
Evo malo konkretnih recenzija

Crnka
Izgled 7/10
Faca 10/10
Ljubaznost i usluga 9/10
Sex 5/10
U zadnje vrijeme preumorna, bez volje, želje bilo čega, kada svršiš, povraća joj se na spermu 🤣

Ilma - Mostar
Izgled 9/10
Faca 9/10
Ljubaznost i usluga 9/10
Sex 9/10

Maryana Rose

Sve je bilo 10/10
Mozda drugo najbolje iskustvo sa prostitutkom u životu
Znaci Crnka je postala nesto kao Lana iz BL, bezvoljna?
 
Pozz za sve
Moze li mi ko reci ako je bio kod ove djevojke iz tešnja kakva su iskustva?
Molio bi odgovor u pp hvala unaprijed...pozz
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh