BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Slazem se i ja sto se tice toga. Ali ovih par momaka pod kvalitetnu uslugu i ženski trud podrazumevaju sex bez kondoma, oralni a vjerovatno i klasicni.Njima nije bitno jel ona uredna, vesela, normalna, sarmantna, samo da mu ga podudla onako bez zastite i da poslije toga skace po njemu do plafona. To je valjda kvalitetna usluga.
Jedini koje je ovdje spomenuo sex bez kondoma si ti. Ogromna je razlika izmedju oralnog i klasicnog sto se tice mogucnosti zaraze. Nadam se da nitko klasiku ne trazi bez ali di god u svitu sam bio nijedna nije ni pokusala navuc kondom za oral... to je li uredna, normalna bi se valjda trebalo podrzumijevati...
 
Ja cu se samo jos nadovezati na ovu temu sex bez kondoma u ovom komentaru, i napravit cu pauzu cisto da ne nerviram ove tastature jebace cinjenicama da mogu da pokupe i rasire polno prenosive bolesti.
Da li se neko sjeca Olene Popik, strankinje koja je radila u Mostaru.
Ukucajte njeno ime u pretragu pa procitajte i KORISTITE PREZERVATIV!
Sto se Olene tice radila je po citavoj hercegovini ne samo u Mostaru i koliko je ljudi bilo kod nje cak ih je jako malo i bilo zarazeno. Posto se toliko vec brines za spolne bolesti jesi li svjestan da ni kondom nije 100% siguran?
I jel imas mozda jos neki primjer da nije 20god star
 
Šta je problem? Nemojte upražnjavati sex sa prostitutkama bez zaštite! Kondom čuva i vas i njih!

Nije Sida jedina polno prenosiva zaraza, znate li kako je jeben i opasan hepatitis? Vrijedi li da te u invalida pretvori zbog pola sata ćeifa?
 
Ne znam o cemu pricate i raspravljate ljudi. Bio sam kod Crnke sad kad je bila u Mo i stvarno cura vrijedi svake marke koju se plati. I uopste nije malo pola sata. Uglavnom cura za svaku pohvalu, ja sam prezadovoljan uslugom. Cist smjestaj, ona cista i uredna i sto je najvaznije mirise. O tijelu i oblinama i njenjoj energiji je suvisno pricati. Crnka javi se opet kad budes u Mo hahahah 😊
 
Hvala ti sto sto si me doživio tako.
Hvala na komplimentu, ali ja se hvalio nisam.
Samo sam protiv sexa bez zastite.
Pa cijelo vrijeme se hvalis, kako placas dobre picke, imas love, ponizavas ostale kao ko nema lovu sta ima trazit itd.
Znam dobro takve kao ti koji sebe uzdizu valjda imajs manjka samopouzdanja pa ti je tako lakse ali nemoj druge ponizavat, ima ih koji imaju lovu ali jednostavno ne daju , ima dobrih zenski i za manju lovu, kad bih ti pokazao par njih pao bi na dupe. a mogu platiti ali necu.
Zivi svoj zivot i ne potcjenjuj druge
 
Slazem se i ja sto se tice toga. Ali ovih par momaka pod kvalitetnu uslugu i ženski trud podrazumevaju sex bez kondoma, oralni a vjerovatno i klasicni.Njima nije bitno jel ona uredna, vesela, normalna, sarmantna, samo da mu ga podudla onako bez zastite i da poslije toga skace po njemu do plafona. To je valjda kvalitetna usluga.
Ne znam gdje si pročitao da sam napisao da je glavna i kvalitetna usluga duvanje bez kondoma al' ajde. Vidim da si tvrdoglav i da furaš furku: ja imam pare ja mogu jebavat koju hoću. I neka, troši ti svoje pare ko zna kako zarađene na kurve koliko hoćeš i kako hoćeš, a to jesi li zadovoljan uslugom samo ti znaš. Aj vozdra.
 
Ja sam te juce razumio da je skuplje bolje ili grijesim.
Razlika kurve od 150 i 1000,nesto si o tome pisao.
Ja sam napisao recenziju kakve ribe karam samo jednom ovdje, pa procitaj i onda s argumentom napisi a ne sa predpostavkom.
Cak sam i za Crnku napisao da moze bolje..
KORISTITE KONDOM
Nigdje nisam napisao da je skuplje bolje nego sam ti napravio usporedbu šta kurve od 150 KM odvaja od onih koje od te cifre krenu pa dođu do 1000 eura za svoje usluge. To je samo do njih hoće li se one znati ponašat u skladu sa poslom za kojim su se odlučile bavit. Vjeruj mi, dobar glas kurvu lansira u nebesa i približi je gotivnim ljudima sa manirima koji prije svega drže do svog tijela i sebe i pri tom im nije problem odvojit veći iznos novca za usluge sexa, a loš prikuje za dno i onda nije čudo što joj klijentela ostanu smrdljivi, neobrijani, ološ koji jedva skupi novac da malo jebe i onda im svako kriv pa su mrzovoljne, jebu se preko kurca itd itd. Nadam se da sad barem malo razumiješ šta ti želim napisati?

A dijelim tvoje mišljenje da je na prostorima BiH jako loša ponuda što se prostitucije tiče, a pri tom te kurve misle da im je pička zlatna.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh