BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Pozdrav, vrijedil se registrovati na sexbookbh, ili je šupljak?
Pola profila koje vidis prije registrovanja se nece ocitati nakon sto se registrujes.Poslije ce ti trazit naravno da platis kako bi imao vise mogucnosti i mail ce ti biti zatrpan njihovim ponudama,pozivima i slicno.Meni nije poslo za rukom,al ne znam za ostale.
 
Moze ko pricat sta hoce, crkna sa stupa...
Mlada, lijepa ko lutka taman ten.Izgled 10/10 stenje lijepo, dobro poze.Cista i uredna

Ehlimana pokusala me navuci kad smo joj pare dali jaran i ja, kaze ode po kondome eto je za 5 mimuta( u dogovoru prije mi naglasila da ce ona ponijeti kondome).
Nema reko veze, snaci cemo se.Otisla do WC smrkala, stsvili mi kese preko ruku sto smo nasli u hotelu jedna šaka u picku druga u šupak,pa izvoli zajebi, a cujem da joj decko isored svira i salje poruke svako malo.

Ona plavusa sa 10 profila sa otoke nove, nako, tipicna milfara malo punija sex mrtav.

Sa socijalnog kad sam je vidio uzivo dao joj cenera da kupi kaladont i otisao.

Marina maserka, sve top, nikad u zivotu nisam vise svrsio.

Maserka sa pika sa nove otoke, ruzna ko lopov ali radi posao bez greske.

Alma Negra dobra ko tenk tesko je jebat u nekim pozama jer ima koju kilu vise a i krupna je.Ali izivis se na njoj za sat vremena 500 kcal skines.

Mala Nejra, alpasino ja mislim, bio par puta za male pare- dam joj da mi supak polize i izdrka.
Ako moze kontakt u pp od male nejre i crnke sa stupa. Pozz
 
Ena Mostar trazi xbon, naravno nisam otisao. Sad ne znam je li iko imao pozitivno ikakvo iskustvo ili lažu ali čisto sumnjam da nije šupljak :D
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh