BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Pogresno si me shvatila, ne omalovazavam ja tebe niti bilo koju drugu curu, nego samo kazem da premalo toga nudis za cijenu koju trazis. Slazem se da svak svoju uslugu/robu cijeni pa kome pase pase.. tvojih slika nigdi nema, na slijepo ici i za tu uslugu po meni nema nikakva smisla i tjt..
Pa ti se javis na viber i dobijes slike , kao i svi. A sad da mi slike vrte po forumu i tako to,nema potrebe,jer svakome posaljem ko se javi i trazi naravno . 😊
 
Da je rekla 200e sat bila bi dobra. Radi se o psihi, bez obzira strankinja ili domaca, ako se vise zacijeni djeluje bolja. Pa daj nasoj 200e i 50 na kafu pa ces vidjeti usluge. Problem je u vama, sto nase omalovazavate a njih uzdizete.
Nista one nisu bolje od Crnke samo sto su skuplje i rade oral bez kondoma da prenesete zarazu svojim ženama, devojkama i sl.A karalo ih ko zna koliko, i ko zna u kakvim zemljama i odakle dolaze, ne znate ni vi. Svaka vam prica pije vodu. Od x bonova pa dalje..
Jel ti imaš uopšte predstavu kolika je zarada od 150 KM za pola sata na prostorima BiH? I još ako je loša usluga, a što je najgore plaća se PRIJE izvršene usluge, a ne POSLIJE! Jel imaš mozga malo da razmisliš o tome? Lik priča o usluzi, ne priča o spolnim bolestima koje usput možeš dobit i sa korištenjem kondoma i bez korištenja kondoma. Vjerujem da ni to nisi znao.
 
Šta ono neko gore reče, nije stand-up komičarka pa da te zasmijava...Čekaj, znači po tebi je u redu da te dočeka smrknuta i nadrkana osoba ljuta na cijeli svijet, koja gleda da te što prije odjebe i uzme ti pare? Ne treba da ti skuva ručak i pjevuši na uvo, ali ipak ima i do pristupa i prvog utiska. Odeš u bilo FKK, pa ćeš vidjeti o čemu pričam...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh