BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Pozz.Da li ima neko neki provjeren kontakt za druzenje,masažu bilo sta na podrucju Doboja,Tesnja,Jelaha,Teslića???
Ili se sve vrti na sobom forumu oko par dami u Sarajevu i Mostaru??
 
Stvarna je... ovako izgleda, ali kad je gledas iz daljine... izbliza je slicna kad se dotjera... opcenito je raja bas...
 
Druze ne znam koja je potreba za prozivanjem cure na forumu. Cura je sigurno jedna od najboljih u svom poslu, licno sam se uvjerio a druga stvar je sto ti i takvi kao ti ubijate dosadu na ovom forumu i nemate prebijene marke u dzepu da bi uopste stupili u kontakt sa nekim poput crnke.
Jedna od malobrojnih koja radi taj posao a i zavisi sa kakvima si dosad bio. To nije razlog da prozivas druge nego da ostaviŔ recenziju a ne da dižeŔ je u zvijezde iz razloga tebi samo znanih.
 
E ovako momci, ovo je neko moje opažanje, a bilo mi je dovoljno jedan primjer da vidim koliko su ovdje stvari lažne. Lik je ovdje nafalio navodno Enu iz Lukavice, kao ima njen broj, ja ga pitam kao obični insan, da li ima taj broj. On mi da, a "ona" mi traži bon od 50 KM. ZNACI dobro uzmite u obzir od koga uzimate podatke. Ovdje ima likova koji podvaljuju neke lažne krave, a navodno rade za opŔtu stvar na ovom forumu, a to je realno da guzimo za svoje pare.
 
Jedna od malobrojnih koja radi taj posao a i zavisi sa kakvima si dosad bio. To nije razlog da prozivas druge nego da ostaviŔ recenziju a ne da dižeŔ je u zvijezde iz razloga tebi samo znanih.
Pa sve zavisi i do samog muskarca nije samo do nas žena ,nemamo čatobni Å”tapić. šŸ˜
Pa normalno da dize kad je njemu bilo top šŸ˜‚
 
Pozz ja sam pisao par puta s tim da imam dobrih brojeva za razmjenu i par ljudi se javljalo i nudilo onu losu Valentinu sto nosi protezu, pored nje neke standardne ribe koje svako ima ili moze naci.
Ljudi ima li iko neku zenu 30+ , sto starija to bolje ( u Sarajevu ) da razmjenimo fino brojeve kao ljudi , ja neku mladju ili sta god neko treba . Stvarno imam dobrih kontakta.
Molim vas neko da se fino dogovorimo
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh