BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Zamalo sam ti povjerovao dok nisam procitao ovaj posljednji dio. Klasika. Kad vidim Bosanca da sam sebe hvali, odmah znam da laze i sve ostalo. I onda kazu Srbi mitomani.
Znaš onaj vic kad pričaju dvije Purgerke o sexu i ova jdna će da je sinoć bila sa Bosancem. Ova jedna pita: I kak izgleda ta njihova ćuna? A ova joj odgovori: Pa ćuj, to ti je kak naš pimpek, sam je duplo veće 😁

Uvijek je raja iz Bosne bila na glasu kao najveći šmekeri i zajebanti. A strankinje nakon sexa sa nama odmah zapjevaju:
 
Zamalo sam ti povjerovao dok nisam procitao ovaj posljednji dio. Klasika. Kad vidim Bosanca da sam sebe hvali, odmah znam da laze i sve ostalo. I onda kazu Srbi mitomani.
Ma đe bi ba srbende bili mitomani, ne'a pojma jarane dušmani lažu.
Od srba je samo nastao cijeli svijet i svi su narodi prije bili srbi pa su neki prodali "veru" za večeru a neki čuvaju ikone na tavanu još dan danas 😆😆

Pozdrav za nebeske i prve u svemu 😉
 
Totalno propala tema foruma, kao odbjegli voz. Sad ide nacionalisticka sapunica koju vecina populacije najvise voli jer nista pametnije i konstruktivnije ne zna. Administratori ne postoje. Onda ce opet malo vrijedjanje i tako sve u krug. Cast izuzecima. Ako je vecina klijenata ovakva, bice minut 100 eura za koji mjesec.
 
Sto se tice Mostara i testiranja na spb, posto neki pitaju, iz City-a imate federalni zavod zdravstva tu mozete se anonimno testirat na sidu i hepatitis, a za klamidiju u barakama pod Bijelim Brijegom
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh