BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Ivane Maricu hoces li se izvinit ovim ljudima i meni na forumu i rec da nonstop me smaras i zoves da se vidimo a ovde izmisljas pred ovim ljudima lazi...? Nikad prijatelji nemozemo bit dok ovdje ne izvines se meni pred ovim ljudima za sve sto si radio sa nekoliko profila sirio lazi o meni...Kad ss izvines pricat cemo dalje...
Rekao sam ti uvjet, mindže mi daj prvo
 
Ivane Maricu hoces li se izvinit ovim ljudima i meni na forumu i rec da nonstop me smaras i zoves da se vidimo a ovde izmisljas pred ovim ljudima lazi...? Nikad prijatelji nemozemo bit dok ovdje ne izvines se meni pred ovim ljudima za sve sto si radio sa nekoliko profila sirio lazi o meni...Kad ss izvines pricat cemo dalje...
Ne treba se on nama izvinjavati, @Zdravko_Herbiko i @romantica ta dva kliptona su tebe ispljuvali ovdje i proglasili te hodajućom zarazom. Tražili i napadali te da vadiš testove na SPB jer im se kite raspadaju od otoka i gnoja.
To sa njima rješavaj što prije jer u Mostaru i okolini su te obilježili tako da nećeš naći ko da te j*be ni da mu ti platiš a kamoli šta drugo.
Tu dvojicu kliptona za uši kada ih nađeš u gradu pa rješavaj stvar sa njima !
 
150 eura 20 min ?
Doći će vrijeme kada će vam uvesti i tarifu od 5 min 50 eura.
Jel' moguće na šta ste spali da vas ovako elegantno guze te strankinje i uzimaju vam tako lakovjerno vaš novac...
 
Ne treba se on nama izvinjavati, @Zdravko_Herbiko i @romantica ta dva kliptona su tebe ispljuvali ovdje i proglasili te hodajućom zarazom. Tražili i napadali te da vadiš testove na SPB jer im se kite raspadaju od otoka i gnoja.
To sa njima rješavaj što prije jer u Mostaru i okolini su te obilježili tako da nećeš naći ko da te j*be ni da mu ti platiš a kamoli šta drugo.
Tu dvojicu kliptona za uši kada ih nađeš u gradu pa rješavaj stvar sa njima !
Maloćunaš ne prdi
 
Pretjerano skupo....za ovu lovu,pokupis trebu jebes cjeli vikend 48h....
 

Prilozi

  • Screenshot_2022-11-29-13-17-00-225_com.whatsapp.jpg
    Screenshot_2022-11-29-13-17-00-225_com.whatsapp.jpg
    666 KB · Pregleda: 268
Pretjerano skupo....za ovu lovu,pokupis trebu jebes cjeli vikend 48h....
Pazi da je ne pokupiš za cijeli vikend za 250 eura.
Isto kao što si ovu plaćao 300 km za sat pa si zadnjih par puta dobio malo popusta.

Poruka u temi "BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije" https://forum.ljubavni-oglasnik.net/threads/bosna-i-hercegovina-iskustva-recenzije.1408/post-179223

Pičke vam u kontinuitetu uzimaju iz džepova 150-200 eura za sat vremena a vi maštate o vikendima za taj novac.
Jedino @Zdravko_Herbiko može u Bosni karati za 60 km al' onda mu glavić bude k'o Cocin bubanj u fazi raspada.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh