BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Možemo da posmatramo tako, ali sa druge strane, možemo i da kažemo kako nam to neko ipak jeste napisao ovdje ( ostaje nam neprovjereno da li je laž ili ne ) ili opet sa druge strane da neko nije otkrio. Opet ako je otkrio da mu do života nije a ne do toga da upozorava druge ili da ne zna sam od koga je to dobio. Rizik je. Ne znam, nisam pametan. Samo sam konstatovao da se puno pisalo i ništa više. Ne bih da griješim dušu jer je djevojka možda potpuno ok i super, a na poslijetku nikad i nisam zapravo bio sa njom jer nisam ni zalazio u MO. Ukoliko želiš ti napiši neku recenziju, po drugim je temama to neki običaj dok se samo u ovoj ustalila jedna jedina poruka koja glasi: “Može broj?”…
Da ima sidu, sifilis, klamidiju ili sta vec bi se znalo to je neupitno
Koga je bolja, Alma, lidija?
Lidija
 
Možemo da posmatramo tako, ali sa druge strane, možemo i da kažemo kako nam to neko ipak jeste napisao ovdje ( ostaje nam neprovjereno da li je laž ili ne ) ili opet sa druge strane da neko nije otkrio. Opet ako je otkrio da mu do života nije a ne do toga da upozorava druge ili da ne zna sam od koga je to dobio. Rizik je. Ne znam, nisam pametan. Samo sam konstatovao da se puno pisalo i ništa više. Ne bih da griješim dušu jer je djevojka možda potpuno ok i super, a na poslijetku nikad i nisam zapravo bio sa njom jer nisam ni zalazio u MO. Ukoliko želiš ti napiši neku recenziju, po drugim je temama to neki običaj dok se samo u ovoj ustalila jedna jedina poruka koja glasi: “Može broj?”…
Ja sam lidija i nemam to sto spominje taj lazov mostar 83 i njegov prosli spamovani profil marko mostar*to je jedan te isti lik a za lazi koje je prosirio ce odgovarat samo to cu napisat za Ivan Maric Mostar koji iz osvete pise lazi na mene.
 
Pusti te priče, da ima sifilis, sidu ili šta god se spominjalo prije, javio bi se neki zarađeni Mostarac valjda i rekao: ej ljudi prestanite ići kod Lidije. Ja bio prije 10 dana, uredno sve. Jesi da je malo opaljena u glavi ali prči ga
Ne nemam nista od toga,to samo jedan lik jedini laze a to je marko mostar* pa ste ga spam-ovali i sad istu laz pise sa profila mostar83*.ali prati ovo tko treba hah...
 
Pitam se kakav li je uopće mentalni sklop (pod pretpostavkom da ga ikako i imaju) tih jadnica i kolika ih je velika financijska nužda natjerala pa su se odlučile leći u krevet sa takvim ljudskim otpadom kao što si ti @Mostar83
samozvani velikocunas ali se cuna ne dize dok mu se sta u supak ne gurne :) a tako mu i mozak funkcionira.. prevedeno: peskir,derpe...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh