BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Imam druga radi na kcus kaže buraz to je nemoguce koliko ima u zadnje vrijeme herpesa i raznoraznih pizdarija odnosno spolnih bolesti, tako da braco čuvajte se ne umacite svugdje
E taman mi je i ovo trebalo, sad i što sam se dvoumio više se ni ne dvoumim...otići fino u slo ili dalje pa ko čovjek potrošiti pare koje nemam i to je to hahahaha :)
 
Gdje ti ovdje vidis sarkazam ili crni humor?? Znas li ti uopce znacenje tih pojmova?
Nisi ti samo 'nekadfin488', ti si 'ponekadiglup488'.
@ZaSaISve28 polako prijatelju, opusti se. Sve si pogrešno shvatio nažalost.
Riječ je o sarkazmu djevojke sa nickom Irena, onaj post što je pisala da je sa Vlašića, da čuva ovce, da žica bonove i sve još što je napisala je satiričnog karaktera i sve je šala odnosno ništa od toga nije istina.
Ti si to nažalost ozbiljno shvatio i tada je krenilo sve nizbrdo pa su te pojedinci počeli zezati i prozivati.
Nemoj se bespotrebno raspravljati i nervirati.

Živ i zdrav ti nama bio !
 
@ZaSaISve28 polako prijatelju, opusti se. Sve si pogrešno shvatio nažalost.
Riječ je o sarkazmu djevojke sa nickom Irena, onaj post što je pisala da je sa Vlašića, da čuva ovce, da žica bonove i sve još što je napisala je satiričnog karaktera i sve je šala odnosno ništa od toga nije istina.
Ti si to nažalost ozbiljno shvatio i tada je krenilo sve nizbrdo pa su te pojedinci počeli zezati i prozivati.
Nemoj se bespotrebno raspravljati i nervirati.

Živ i zdrav ti nama bio !
Mislim da je ipak istina jedan dio onoga što je napisala u tom postu, da je "skromna"...
 
Ne ide nal baš nešto ljudi,oplakah 😭 jbg ja sam ovih dana bio sam,konto nešto umočiti a da ne bruji čaršija,onako diskretno i bez ikakvih problema da se moram glavom okrećat,al babo ručo.😥
 
Ništa znači,Banjaluka,Prijedor pa sve do Bihaća slaba vajda.Od ovih starijih čujem da su nekad Ukrajinke harale poslije rata na području Omarske,ali da je sve to pozatvarano.Trebe kažu ni manekenke im nisu bile ravne.Jedan se zacopo bio u jednu i rasto se od žene,i dan danas je sa njom.Eno ih negdje u Njemačkoj.Ludnica!🙃
 
Pozdrav svima, novi sam ovdje i zanimaju me cure u BL i okolini. Bio bih zahvalan za neke brojeve ili cak ako znate gdje bih mogao naici na neku stoperku.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh