BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Evo i ti si objavio oglas :) i sada će ti naši forumaši zablokirati inbox pitanjima i zamolbama za slike i clipove, naravno for free :D

Ja nažalost nemam novaca da ti platim, ja sam skromna i siromašna studentica iz jednog malog sela podno Vlašića i ovdje pokušavam da užicam koji bon :)
Ali ne ide jbg, ovi naši dragi rumaši svi puno pametni i educirani pa ne mogu od nikoga da izvučem bon bonbončić :D
Možel crypto 🤣🤣
 
Evo i ti si objavio oglas :) i sada će ti naši forumaši zablokirati inbox pitanjima i zamolbama za slike i clipove, naravno for free :D

Ja nažalost nemam novaca da ti platim, ja sam skromna i siromašna studentica iz jednog malog sela podno Vlašića i ovdje pokušavam da užicam koji bon :)
Ali ne ide jbg, ovi naši dragi rumaši svi puno pametni i educirani pa ne mogu od nikoga da izvučem bon bonbončić

Kako dobar sarkazam 😂

Znam znam... necu jebati :D
 
Evo i ti si objavio oglas :) i sada će ti naši forumaši zablokirati inbox pitanjima i zamolbama za slike i clipove, naravno for free :D

Ja nažalost nemam novaca da ti platim, ja sam skromna i siromašna studentica iz jednog malog sela podno Vlašića i ovdje pokušavam da užicam koji bon :)
Ali ne ide jbg, ovi naši dragi rumaši svi puno pametni i educirani pa ne mogu od nikoga da izvučem bon bonbončić :D
Komšnice, mogli smo na skijanje, klizanje i skokove na Vlašić na zimu :)
 
Poz svima novi sam u grupi pa mi treba neki provjeren broj iz Sarajeva.Zauzvrat saljem x bon ili mob.dopunu. Bio sam sa nekim iz Sarajeva kao sto su Aida K. I ona sa Kosevskog tako da njih ne saljete.prednost neke mladze dame moze i romkinja.poz svima
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh