BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Eee raja, ovako da podjelim i ja svoje iskustvo sa sarajevskim prodavacicama ljubavi haha
Nova otoka plavka- regularna 100%, nece zajebati, mozete se uvijek cjenkati sa njom,sto se izgleda tice jest malo punija
Ela- anoreksicarka haha nije losa, nece zajebati, ali mislim da ne vrijedi davati pare za nju
Kosevsko brdo- za stoju jebes koliko mozes, debela, razvaljena ali nece zajebat, imao sam poslije nje blue balls
Zenica plavka pletenice-jebe se ko luda, ljubi se, pusi bez kondoma. U faci nije nesto ali ima sise.
Suzy-nije htjela sa mnom jer sam mlađi, ona kao radi samo sa starijom gospodom.
Grofica-isto tako neće da se dogovorimo, kad je nazovem pravi se luda da se ne bavi tim poslom. Ne znam kako da je ubjedim, ako ko zna nek mi piše.
Moze kontakt plavke sa otoke
 
Pozdrav raja da podijelim iskustvo sa Aidom iz kolonije , oral je fantastičan stvarno nema dalje bez kondoma naravno , sex prosječan sa kondomom naravno ne vodi bas najbolje računa o higijeni tako da sam brzo završio 😂
 
Pozdrav, moze li neki kontakt od neke od Mostara do Trebinja negdje? Ne znam gdje i kako da trazim, a Internet je pun laznih stranica
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh