BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Kakve su ovo Ruskinje i Ukrajinke što se vrte na EGE. (Sarajevo i Mostar)
Ima li neko iskustva pozitivna ili negativna.

Čim pročitam Ukrajina sjetim se slučaja Olena Popik sa 19 godina imala svaku moguću bolest
 
Evo jedna recenzija iz Sarajeva.

Nasao sam broj na super oglasima, 20 god, atraktivna i to. Zvao, ne javlja se, vise puta. Zovem sljedeci dan i javi se, kaze kod malog bosmala. Moras ponijet svoju zastitu. Cijena 80km 30 min, za duze nisam ni slusao cijenu.

Brz dogovor, nasao je lako. Niska je, oko 160cm, tamnija je ali mozda je pocrnila na suncu i taman je stancic. Ima 20 godina, utegnuta je sva, sise odlicne i sve ostalo top. Dao sam joj pare, kaze skini se i pita hocu li oral ali sam odbio jer mi se to ne svida, mada sam trebao da vidim sta zna mala. Pita kako zelim ja na njoj ili ona na meni pa sam rekao ja cu na tebi. Odlicno je nju jebat i brzo sam svrsio za nekih 5 min. Nije aktivna, samo lezi i tjt ali ovo sve ostalo je vrh. Nece da radi nikakve posebne fetishe. Nema ljubljenja, nema anal.

Sve u svemu nije bilo lose, prva placena mi je bila ali sam zakljucio da to nije za mene.
Je li to ovaj broj sto zavrsava na 363?
 
Kako kazu ako ne pitas ne znas, iako sam prosle godine pokusao naletiti na nesto u Bihacu bilo je bezuspjesno iskreno da kazem.
Pa eto sutra bi trebao ici dole pa me zanima ima li neka hrabra dusa da pomogne ako zna da li postoji kakva lijepa mogucnost da se dobije 😁
 
Mostar danas mi treba ako ima sta bez puno peglanja
Mostar ti je bezveze
Većina oglasa su lažni profili. Ne znam jel i ova.

O ovoj niko ništa nije pisao,ali ako traži xbon unaprijed bježi od toga.
 
Poznajem ja djevojku iz B.L, top fizicki izgleda, guza predobra, grudi slabe-male, lijepo stvarno izgleda. Sto se tice seksa voli sve i svasta samo mora i partner biti sredina, ne bi pristala sa nekim koji bas lose izgleda. Znaci moze duboko grlo, svrsavanje u usta, anal, ma sve..
Nije od tog posla da se bavi sa tim ali mislim da bi se oprobala u tome uz lijepu nadoknadu :)
Može li broj u pp pa da se dalje sam dogovorim sa djevojkom
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh