BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Evo jedna recenzija iz Sarajeva.

Nasao sam broj na super oglasima, 20 god, atraktivna i to. Zvao, ne javlja se, vise puta. Zovem sljedeci dan i javi se, kaze kod malog bosmala. Moras ponijet svoju zastitu. Cijena 80km 30 min, za duze nisam ni slusao cijenu.

Brz dogovor, nasao je lako. Niska je, oko 160cm, tamnija je ali mozda je pocrnila na suncu i taman je stancic. Ima 20 godina, utegnuta je sva, sise odlicne i sve ostalo top. Dao sam joj pare, kaze skini se i pita hocu li oral ali sam odbio jer mi se to ne svida, mada sam trebao da vidim sta zna mala. Pita kako zelim ja na njoj ili ona na meni pa sam rekao ja cu na tebi. Odlicno je nju jebat i brzo sam svrsio za nekih 5 min. Nije aktivna, samo lezi i tjt ali ovo sve ostalo je vrh. Nece da radi nikakve posebne fetishe. Nema ljubljenja, nema anal.

Sve u svemu nije bilo lose, prva placena mi je bila ali sam zakljucio da to nije za mene.
Ti bi za 80km da jebes i u dupe jos da se ljubi zaposli se ti onda samo sakrij kurcic
 
Mostar ti je bezveze
Većina oglasa su lažni profili. Ne znam jel i ova.

O ovoj niko ništa nije pisao,ali ako traži xbon unaprijed bježi od tog

Mostar ti je bezveze
Većina oglasa su lažni profili. Ne znam jel i ova.

O ovoj niko ništa nije pisao,ali ako traži xbon unaprijed bježi od toga.
Ova je prije radila u SA isao sam tri puta kod nje...bila je 150 eura...
Nije imala svoj prostor radila je autcall (dolazila ona u prostor koji ja iznajmim)
Pisao sam joj nije nista odgovorila, moguce da je na odmoru..
Ali savjet jedan ako trezi xbon moguce da neko drugi ko koristi njene fotografije i sl
Opreznosti nikad dosta 😉
 
Evo jedna recenzija iz Sarajeva.

Nasao sam broj na super oglasima, 20 god, atraktivna i to. Zvao, ne javlja se, vise puta. Zovem sljedeci dan i javi se, kaze kod malog bosmala. Moras ponijet svoju zastitu. Cijena 80km 30 min, za duze nisam ni slusao cijenu.

Brz dogovor, nasao je lako. Niska je, oko 160cm, tamnija je ali mozda je pocrnila na suncu i taman je stancic. Ima 20 godina, utegnuta je sva, sise odlicne i sve ostalo top. Dao sam joj pare, kaze skini se i pita hocu li oral ali sam odbio jer mi se to ne svida, mada sam trebao da vidim sta zna mala. Pita kako zelim ja na njoj ili ona na meni pa sam rekao ja cu na tebi. Odlicno je nju jebat i brzo sam svrsio za nekih 5 min. Nije aktivna, samo lezi i tjt ali ovo sve ostalo je vrh. Nece da radi nikakve posebne fetishe. Nema ljubljenja, nema anal.

Sve u svemu nije bilo lose, prva placena mi je bila ali sam zakljucio da to nije za mene.
Nema 20 laže, ima više od 25 i nije potamnila na suncu već je romkinja.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh