BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Nije baš u Brčkom, nekih pola sata vožnje od Brčkog prema Tuzli, 20 godina curetak, slatka k'o pupoljak tek procvali.
Al' zato je treba lijepo i galantno počastiti.

Pozdrav svim mojim dragim forumašima,
Ovako, informacije i sliku djevojke sam objavio isključivo u dogovoru sa njom i punim njenim pristankom.
Djevojka ne želi i neće da se eksponira ni na bilo koji način zato molim sve koji mi zatrpavaju inbox sa porukom "Može li broj od te male ?" samo da bi imali broj u svojoj kolekciji i kasnije ga dijelili ili mijenjali da mi ne šalju poruke jer opet ponavljam inbox ste mi doslovno zablokirali.
Oni ozbiljni, diskretni i galantni muškarci koji imaju stvarne i iskrenenamjere prema ovoj lijepoj mladoj djevojci mogu mi se slobodno javiti i dobiti će od mene kontakt pa će se onda javiti djevojci i dogovarati sa njom lično za eventualni nastavak komunikacije kao i susret.
Molim vas još jednom da ispoštujete gore navedenu moju zamolbu !

Neka je Božji mir na sve vas dragi moji prijatelji forumaši !
 
Borke dragi sta ti znaci dobro pocastiti. Sve preko 100 maraka za jebacinu koja traje (sa pozdravom, djesi,kako si, sjedi raspremi se, obuci se,zavrsi, i dovidjena ) max 20 minuta, je previse,izuzev ako ce s tobom ostati sat vremena i posvetiti se. Evo ja ti nisam nista slao u inbox ali ako je neko pouzdan posalji mi slobodno jer ja sam ozbiljan covjek nisam balavac.
 
Pozdrav svim mojim dragim forumašima,
Ovako, informacije i sliku djevojke sam objavio isključivo u dogovoru sa njom i punim njenim pristankom.
Djevojka ne želi i neće da se eksponira ni na bilo koji način zato molim sve koji mi zatrpavaju inbox sa porukom "Može li broj od te male ?" samo da bi imali broj u svojoj kolekciji i kasnije ga dijelili ili mijenjali da mi ne šalju poruke jer opet ponavljam inbox ste mi doslovno zablokirali.
Oni ozbiljni, diskretni i galantni muškarci koji imaju stvarne i iskrenenamjere prema ovoj lijepoj mladoj djevojci mogu mi se slobodno javiti i dobiti će od mene kontakt pa će se onda javiti djevojci i dogovarati sa njom lično za eventualni nastavak komunikacije kao i susret.
Molim vas još jednom da ispoštujete gore navedenu moju zamolbu !

Neka je Božji mir na sve vas dragi moji prijatelji forumaši !
Da je barem kud bliže oko BL...ovako bez obzira što sam ozbiljan :) ali svaka čast na i tebi i njoj, djeluje strastveno :)
 
  • Like
reagiranja: BLX
Za vas koji trazite Mostar na par dana
+38763587329 provjereno 100%
Na pocetku je jako cudno iskreno mislio sam da je prevara, ali djevojka je regularna. Ispostovala dogovor. Iz Srbije je mozda je vec u Neumu, ne znam koliko ostaje.
 
Pozdrav, ima li neko kontakt djevojke iz Sarajeva ili studentice da izgleda normalno, kao djevojka?

pp pišite
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh