BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Čuj to moglo bi se dati 300 KM u Banjaluci za neku rospijicu niste imali za pišljivi sendvić u McDonaldsu, mislim da puno menađera reklamira ovdje svoje dame i piše hvalospjeve
 
Čuj to moglo bi se dati 300 KM u Banjaluci za neku rospijicu niste imali za pišljivi sendvić u McDonaldsu, mislim da puno menađera reklamira ovdje svoje dame i piše hvalospjeve
McDonalds je pao zbog Banjalučkog ćevapa i svojih visokih standarda. Ako nešto zaista vrijedi, mušterija će i prepoznati. Al' nam rospijice sa strane dolaze i nabijaju neki standard , a za uzvrat se ne udostoje korektnu komunikaciju imati i ispoštovati mušteriju. Drage dame koje ste u ovome, morate sami biti svoji menadžeri. Al' do sebe držati i realnu ponudu davati, pa ako je 100 € ponuda onda se za tu vrijednost potrudite i opravdajte uloženo.
 
Još i lud se praviš...

Ja sam to napisao covjeku s nikom iscoya a ne tebi.A ti sa svojim vrijeđanjem samo govoris o sebi

@Smotpoke citira moju poruku, ti nakon deset minuta odgovaraš na njegov citat koji je meni napisao,
sve se lijepo vidi na zadnjem sschotu čiji su nickovi i kome ko šta piše odnosno kome je šta namijenjeno.
Nadam se da će neko od članova otvoriti sschotove pa pogledati i utvrditi istinu.

Toliko od mene, završavam sa razgovorom na ovu temu.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh