BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Brcko srebrenik okolina jel ima sta
bilo je prije kafić italy od srebrenika prema gradačcu konobarice su sve se jebale za pare, i u gradačcu kafana kod rabije, kultna maltene javna kuća gdje je svake dvije tri sedmice nova konobarica bila koja je to radila, ne znam jel otvoreno više ali išo sam par puta
 
ama ta almasa negrasa cura je totalno baš bez veze! fura neki maslinasti vojni kič, to neka mafija, to nešto se kurcchi! veze nema sa erotikom! minus joj sve totalno!
koga boli kurac šta fura, sise ogromne, u sexu sve radi šta hoćeš, čuj ''maslinasti vojni kič'' bog te jebo


ponovo je stavila oglas, provjereno isprobano, bio sam više put sa njom kome treba za Sa a da nije bio
 
P
koga boli kurac šta fura, sise ogromne, u sexu sve radi šta hoćeš, čuj ''maslinasti vojni kič'' bog te jebo


ponovo je stavila oglas, provjereno isprobano, bio sam više put sa njom kome treba za Sa a da nije bio
Ovo je Alma Negro, neko je rekao sa ce poskupiti i bio je u pravu. sa 100 na 250 eura , da joj je zlatna previse je
 
Imali neki par za cuckold
 

Prilozi

  • Screenshot_20220517-030751_Chrome.jpg
    Screenshot_20220517-030751_Chrome.jpg
    551,8 KB · Pregleda: 171
  • Screenshot_20220517-030624_Chrome.jpg
    Screenshot_20220517-030624_Chrome.jpg
    534,5 KB · Pregleda: 167
Zdravo raja,
Je li neko mozda bio sa djevojkom iz Srebrenika, Pahuljica joj je ime na viberu, zgodna djevojka, lijepa..(skoro je neko i sliku njenu postavio ovdje, prije sedmicu, 10-tak dana)
Ako jeste nek se javi u pp.

Hvala,
Pozdrav
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh