BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Budu i tri povremeno, ta Selma, zatim jedna mršava visoka sa crnom kosom i jedna malo starija iz Gradačca. Tu se vrte na parkinzima preko puta nekadašnjeg JNA magacina u Krepšiću.
Ova druga koju sam naveo, mršava sa dugom crnom valovitom kosom je top cura.
061 679 075 ,ovo je broj od Selme,imas li mozda od te visoke crnke?
 
061 679 075 ,ovo je broj od Selme,imas li mozda od te visoke crnkimas li

061 679 075 ,ovo je broj od Selme,imas li mozda od te visoke crnke?
Imas li broj od te starije
Budu i tri povremeno, ta Selma, zatim jedna mršava visoka sa crnom kosom i jedna malo starija iz Gradačca. Tu se vrte na parkinzima preko puta nekadašnjeg JNA magacina u Krepšiću.
Ova druga koju sam naveo, mršava sa dugom crnom valovitom kosom je top cura.
Javi broj od te starije jbt ova selma nema zuba u glavi
 
Ja sam bio sa Malory prije mozda pola godine. Jeste skupa, ali vrijedi love... Visoka, ljubazna, trudi se strava. Svaka preporuka... Trebala bi uskoro opet u SA. Nema svoj prostor, ali sve ostalo je jako korektno i profi
 
Ja sam bio sa Malory prije mozda pola godine. Jeste skupa, ali vrijedi love... Visoka, ljubazna, trudi se strava. Svaka preporuka... Trebala bi uskoro opet u SA. Nema svoj prostor, ali sve ostalo je jako korektno i profi
 
Jesam .-))

Bio sam sa onom mrsavom istotoviranom, prestavlja se obicno kao Ela. Sad je Nina tamo na EGE. Takodjer super iskustvo, ali kad sam otisao vec drugi put, bas se pocne truditi. Takodjer i Elma K.. ali ona je vise masinski sve, ali onako raja bas zena. Ima ih jos sa ovih oglasa, ali dok se sjetim sad :))
 

Jesam .-))

Bio sam sa onom mrsavom istotoviranom, prestavlja se obicno kao Ela. Sad je Nina tamo na EGE. Takodjer super iskustvo, ali kad sam otisao vec drugi put, bas se pocne truditi. Takodjer i Elma K.. ali ona je vise masinski sve, ali onako raja bas zena. Ima ih jos sa ovih oglasa, ali dok se sjetim sad :))
Sta je EGE?
 
Ima li neko broj od ove Emine iz Hrasnice glupo da joj se javljam na instagramu neka posalje u pp ,ako nekome treba imam i ja 2-3 broja za cure iz Sarajeva da ne pisem ovde javno?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh