BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Šta ti pričaš seljak jedan, vidiš da nam priča svoje priče kako je sa kurvama bio. Neki od nas vole takve teme da pročitaju. RIki92 samo nastavi sa svojim pričama. Moram priznati da jedva čekam da pročitam slijedeći tekst koji ćeš napisati. Ovakve teme su mi pravo interesantne. A ti hadalju su udalji sa komentara ako ti se ne sviđa.
nek ti pise izmisljene romane u privatne poruke imbecilu..
 
Pa čova priča samo svoje iskustvo, ovaj forum i jeste za razmjenu iskustava kao što je u naslovu i napisano.
cova izmislaj iskustva a ovaj forum nije za takva iskustva.. u njih samo moze da povjeruje ovakav debil kao anderson, no ako i voli da cita to ima na netu milion takvih jebaca koji su jebali sve sto se krece i to opisali u pricama.. posle te price lagano ga izdrkaju i to je to.. zar nije lakse da razmijene broj telefona sa njim pa nek mu pise tamo..
 
Pitao sam je na instagram profilu jasmina_scandal__ i kaze da nije u BL, ko sad zna sta je istina :D.


Inace da li iko ima iskustva sa ova dva oglasa?

Gdje se nalazite
 
Atraktivna dama, 40 godina, traži muškarca za druženje.

Prvi ženski oglas na superoglasi. Sarajevo.

Da li je neko bio ?
 
cova izmislaj iskustva a ovaj forum nije za takva iskustva.. u njih samo moze da povjeruje ovakav debil kao anderson, no ako i voli da cita to ima na netu milion takvih jebaca koji su jebali sve sto se krece i to opisali u pricama.. posle te price lagano ga izdrkaju i to je to.. zar nije lakse da razmijene broj telefona sa njim pa nek mu pise tamo..

Da, ovo nije mjesto da se pišu erotske priče bilo da su nadahnute istinitim događajem ili da su fikcija.

@Riki92 i @Mr.Anderson imate rubriku na forumu koja je isključivo rezervisana za pisanje i čitanje erotskih priča.
Izvolite link ispod, nadam se da ćete i vi a i svi ostali poštovati koliko toliko slijed pravila ovoga foruma.
Dajte da barem negdje mi Bosanci i Hercegovci budemo prozivani u pozitivnom kontekstu a ne da nam se i ovdje smiju oni koji su gori od nas.

Bajram Šerif Mubarek Olsun svim članovima islamske vjeroispovjesti !

 
bio sam sa ovom curom
strašno je dobra, više puta smo bili zajedno i mogu reći sve pohvale
oral bez kondoma, anal, ne gleda na sat i strašno voli da se jebe

ali promjenila je broj i sada nikako da je nafatam
ako neko ima neki info , neka se javi

pozz
A to je Eny, nisam nikako uspio da je uhvatim, imam baka TRI broja Al ni jedan nije u funkciji
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh