BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Ove sto su stigle u mostar 300 maraka traze za pola sata..Ajme jel realno. Moze li se kod njih spustit sto jel netko pregovaro
Kristina i Sara u Mostaru su jedna ista osoba. To je ona debela Bjeloruskinja što sam je nedavno pominjao, ima preko 10 kg više nego na slikama. Kome je po volji samo naprijed, ali ja bi kontaktirao te cure iz CDC agencije jer je to provjerena roba. A za cjenkanje moraćeš sam probati 😉
 
Sarajevo kod Bosmala u prizemlju zgrade bio juce crvenokosa 20 i koja god ima dosta tetovaza po sebi mogu reci da je ok 70-80km pola sata oglasi joj budu na super oglasima plavusa 20god i crnka 20god
 
Zanima me šta znači kliker bon rezervacija.Jedna mala mi je rekla kliker bon rezervacija 70 km i da je sex 190 km.
 
Dok nisam nasao ovaj forum, i ja sam se cudio ovim nasim curama sto napucavaju cijenu, i sto se ponasaju bahato. Ali sad kad vidim kakvi se sve nepismeni i glupi javljaju ovdje, malo bolje razumijem te cure.
Jos jedna stvar iz mog iskustva: cura iz BL je prije nekih godinu i po imala oglas na jednom portalu, i onda je nakon nekog vremena obrisala oglas i promijenila broj telefona. Meni je poslala poruku: "Ne oglasavam se vise ali radim jos uvijek, ovo je moj novi broj."
Kad sam dosao kod nje pitao sam je sto se vise ne oglasava, kaze: "Ne mogu vise da trpim svakakve budale." Kad sam je pitao zasto si se bas meni javila, odgovorila je citiram: "Zato sto si ti uvijek cist i mirisljiv."
E sad mogu samo da pretpostavim sa kakvim se sve likovima susretala.
Jbg, ja i kod njih kad idem, idem okupan, cist i uredan.
I da, cura naplacuje 100 maraka.
Mozel br u pp :)
 
Može li neki broj ali da je sigurno,provjereno za Sarajevo može privatno nisam osoba koja će prenositi brojeve.Lp
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh