BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Pozdrav ekipa, novi sam ovdje na forumu. Imate li ponuditi neke iz Sarajeva ali da ne traze neke ogromne cifre novca. Hvala vam unaprijed.
 
Daj covjece jel shvatas da zatrpavas konstantno ovu temu? Da je imao neko do sad da ti nekog preporuci pisao bi ti.
Samo na ovoj stranici si nekoliko puta postavio pitanje....smorio si.
Pa ne shvatam
Daj covjece jel shvatas da zatrpavas konstantno ovu temu? Da je imao neko do sad da ti nekog preporuci pisao bi ti.
Samo na ovoj stranici si nekoliko puta postavio pitanje....smorio si.
Pa valjda forum sluzi za to.
 
Pozz pojavila se neka Zeljka na putu Novi grad Banja luka,ako neko ima neke info neka napise video sam je dva puta da stopa plavusa napucana bas oko 45 godina moja procjena,pa ako neko nesto vise zna neka napise
 
Agencija Sex and the City izbacila 20 oglasa za Sarajevo a u stvarnosti imaju možda 2 cure pa pripazite.
 
Dok nisam nasao ovaj forum, i ja sam se cudio ovim nasim curama sto napucavaju cijenu, i sto se ponasaju bahato. Ali sad kad vidim kakvi se sve nepismeni i glupi javljaju ovdje, malo bolje razumijem te cure.
Jos jedna stvar iz mog iskustva: cura iz BL je prije nekih godinu i po imala oglas na jednom portalu, i onda je nakon nekog vremena obrisala oglas i promijenila broj telefona. Meni je poslala poruku: "Ne oglasavam se vise ali radim jos uvijek, ovo je moj novi broj."
Kad sam dosao kod nje pitao sam je sto se vise ne oglasava, kaze: "Ne mogu vise da trpim svakakve budale." Kad sam je pitao zasto si se bas meni javila, odgovorila je citiram: "Zato sto si ti uvijek cist i mirisljiv."
E sad mogu samo da pretpostavim sa kakvim se sve likovima susretala.
Jbg, ja i kod njih kad idem, idem okupan, cist i uredan.
I da, cura naplacuje 100 maraka.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh