BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Evo recenzija i za onu azijatkinju Anitu sa EGE mislim da je kineskinja, pola sata 100e, piše 25 god, brat bratu između 35 i 40, nije uopšte ona na slikama, radi u hotelu, potrefio sam jutarnji termin pa sam bio prvi taj dan, akcija i nije loša, masaža, oral bez gume, nije nešto posebno, ali odradi bez žurbe. Sex sa kondomom, baš je uska i čini se da uživa, uglavnom, ocjena 3/5.
 
Dok nisam nasao ovaj forum, i ja sam se cudio ovim nasim curama sto napucavaju cijenu, i sto se ponasaju bahato. Ali sad kad vidim kakvi se sve nepismeni i glupi javljaju ovdje, malo bolje razumijem te cure.
Jos jedna stvar iz mog iskustva: cura iz BL je prije nekih godinu i po imala oglas na jednom portalu, i onda je nakon nekog vremena obrisala oglas i promijenila broj telefona. Meni je poslala poruku: "Ne oglasavam se vise ali radim jos uvijek, ovo je moj novi broj."
Kad sam dosao kod nje pitao sam je sto se vise ne oglasava, kaze: "Ne mogu vise da trpim svakakve budale." Kad sam je pitao zasto si se bas meni javila, odgovorila je citiram: "Zato sto si ti uvijek cist i mirisljiv."
E sad mogu samo da pretpostavim sa kakvim se sve likovima susretala.
Jbg, ja i kod njih kad idem, idem okupan, cist i uredan.
I da, cura naplacuje 100 maraka.
Dosta ljudi mi se javilo privatno i trazi broj.
Kao sto sam vec napisao, cura se vec duze vrijeme ne oglasava, i zamolila je da ne dajem broj nikome.
Blokirace i mene i vas, i onda nema sexa ni za mene ni za vas.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh