BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Zanimljivi su ovi tipovi sto nisu otisli dalje od Laktasa a brane seljanke koje traze za navlazivanje picke 200-300 eura. Ako cura trazi razumnu cifru od 100 KM ne znaci da je ciganka, narkomanka i smrdara. Ja sam u Zagrebu za 300-400 kuna (75-100 KM) JEBAVAO vrhunske cure koje su nakon nekog vremena otisle na zapad da rade. Banja Luka je jedna velika selendra pa se kurabe i njihovi svodnici drze parole sto veca bijeda to bolje sisanje.
 
Slažem se u potpunosti. U Rumuniji i Mađarskoj za 100 eura guziš ribu ko foto model, a ove što se kod nas nude po EGE su tamo oko 50-60 eura, po satu naravno. Još se takve maksimalno potrude oko tebe jer znaju da ćeš im se sigurno vratiti opet dok si tu, ove sa EGE gledaju da klepe ovdje što više love za kratko vrijeme, sistem ako prođe - prođe...

U BL ako ženska napumpa sise i usta silikonom odmah joj cijena skače na 200 i više eura, a usluga i stav dabogsačuva 😕 drska, bahata i bezobrazna plus još traže i sliku da joj šalješ....
 
Jel iko bio kod ciganke kod Bosmala iz Sarajeva iz oglasa od 18 godina,crnka,?
Kakve su recenzije?
Nekak kaze 100 km pola sata,nekad 80,zavisi kako je raspolozena..
 
Jel iko bio kod ciganke kod Bosmala iz Sarajeva iz oglasa od 18 godina,crnka,?
Kakve su recenzije?
Nekak kaze 100 km pola sata,nekad 80,zavisi kako je raspolozena..
Nekad je jedna radila tu, pored ceste sobica bila. Ne znam ima li je tu vise, nije ciganka bila bas.
Ako neko zna gdje je ta sad neka javi.
 
Zanimljivi su ovi tipovi sto nisu otisli dalje od Laktasa a brane seljanke koje traze za navlazivanje picke 200-300 eura. Ako cura trazi razumnu cifru od 100 KM ne znaci da je ciganka, narkomanka i smrdara. Ja sam u Zagrebu za 300-400 kuna (75-100 KM) JEBAVAO vrhunske cure koje su nakon nekog vremena otisle na zapad da rade. Banja Luka je jedna velika selendra pa se kurabe i njihovi svodnici drze parole sto veca bijeda to bolje sisanje.
Banjaluka je rupetina postala. Nekada je tu bilo blizu navratiti i nije bilo toliko primitivizma. U tamosnjim klubovima su divlji veprovi i neke seljancice pokupljene sa nekih vrleti.
Tuzla mi je za sada najkosmopolitenskiji dio BiH ako se to tako moze kazati. A i Zivinice su blizu 🤩
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh