BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Mršavija je uživo, al ima tjelo i usne za jebanje. Meni lično nije ljepa.
Drska, umalo me nije udarila. Ne da se jebat, dva puta staviš i pita jesi gotov....
Imao sam pozitivno iskustvo sa njom. Riba je top, okreto prevrto na sto načina i nije se bunila, samo govorila da je malo lakše nabijam i nije požurivala, možda sam ostao i duže od plaćenog
 
Mršavija je uživo, al ima tjelo i usne za jebanje. Meni lično nije ljepa.
Drska, umalo me nije udarila. Ne da se jebat, dva puta staviš i pita jesi gotov....
Potvđujem napisano. Jako drčna i bezobrazna, ništa te ne pita samo preko one stvari otalja posao. Ne smiješ je ništa pitati jbt, a po govoru rekao bi da je iz centralne Srbije. Ljankara na kvadrat. Totalna antipreporuka zbog stava, a izgled...jbg meni ništa posebno, prevelike silikonske sise koje ne voli da joj previše diraju.
 
Pa vidi ti ako imaš par stotina eura viška da u klubu privučeš pažnju skupim pićem, autom i odijelom ja ne znam šta ti ovdje tražiš? Pa ti si onda bogati playboy, ti ga vadiš samo kada pišaš...hlača ne zakopčavaš jbt...

Ovdje se priča o sexu za pare, a ne sponzorstvu starleta i sličnih...
 
Stari moj, ako imaš max 25 godina i para ko blata sve stoji...ali ako si čovjek u ozbiljnim godinama sa porodicom i na taj način privlačiš pažnju, nećeš dugo tako u BL. Iako djeluje kao velik grad, u BL vlada mentalitet sela - sve se sazna i svi sve znaju...
 
Dobar si savjet dao onome ko nije iz BL🤣🤣🤣 Zaboravio si napomenuti da u caffe KG ako si sa stane umjesto čokoladice uz kafu dobiješ batine 🤕 Ukoliko nisi sa ekipom spremnom za tuču ganjati konobaricu tamo je baš extremni sport....🤣
 
Dobro ste prošli tu zna biti baš veselo kad potrefiš...nisam jednom tu bio i gledao pičvajz kako nastane. Naročito prije 10 i kusur godina u kasnije večernje sate...
 
Momci imate u Mostaru... Moniku... sa EGE, danas bio ... cura super izgleda, trudi se.... cijena 200eur 1h....
Odlična cura, bolja uživo nego na slikama, nasmijana i sve ide lagano uz dogovor.
Nije skupa s obzirom na uslugu koju pruža . Bolje i malo skuplje platiti ali da znaš šta te čeka iza vrata nego ići na neviđeno i potrošiti pare i da se gadiš sam sebi u vožnji do kuće.
Krejzidrajv isto dobra agencija za lagan i brz dogovor bez odugovlačenja i čekanja.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh