BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Mene zanima od ovih iz Banja Luke momaka jel iko od vas izlazi po gradu, po clubovima?Toliko se djevojaka jebe za pare da to nije normalno
Normalno da niko od njih se nece oglasavati po sajtovima za prostituciju
I ne mogu vam ja dati preporuka kad vas ne poznajem
Ali odete malo u clubove vecinom su sve povezane zajedno se i druze manje vise i prate po insta,na sajtu ne pamtim kad je bila dobra picka za BL pricam
Jeste, jeste...i završiš u stanici na konaku u boljem slučaju. U gorem završiš na hitnoj odbijenih bubrega...Po tebi trebaš ići od stola do stola u klubu i pitati koja će ti dati za pare?

Sretno u potrazi i javi kako si prošao 🙂
 
Mene zanima od ovih iz Banja Luke momaka jel iko od vas izlazi po gradu, po clubovima?Toliko se djevojaka jebe za pare da to nije normalno
Normalno da niko od njih se nece oglasavati po sajtovima za prostituciju
I ne mogu vam ja dati preporuka kad vas ne poznajem
Ali odete malo u clubove vecinom su sve povezane zajedno se i druze manje vise i prate po insta,na sajtu ne pamtim kad je bila dobra picka za BL pricam
Izlazi druže, ali ja iskreno da ti kažem ne izlazim u te klubove (ako misliš Opium, Kristal, Drama, itd). Ja sam lično uvijek bio alternativnija rock scena, 30 mi je god, jednostavno krugovi su drugačiji. Znam da kurvi po tim klubovima ima, ali da idem i da se cimam da gatam ko je šta, plus vjerovatno su krugovi ti zatvoreniji... Radije ću se javiti na tel, sms, Viber, Wapp, dogovoriti termin i riješiti.

Ipak, ne slažem se sa tobom, cure koje rade aktivno će naći način i mimo marketinga putem preporuke da oglašavaju svoje usluge. Da je tako kao što ti kažeš, ni ova Lana ni Aurora ne bi oglašavale svoje usluge.

Ako imaš dobru preporuku iz ličnog iskustva, broj telefona ili slike, javi se u pp, mada iskreno ne vidim razlog zašto ne bi javno ovdje objavio ako već znaš nešto. Možeš samo pomoći nama koji "ne izlazimo" :)
 
Ja sam sticajem okolnosti često hodio po tim klubovima i znam kako stoje stvari. Sve te dobre ribe što se udaraju za pare imaju posrednika i ne možeš ih startovati tek tako sve i da ti prstom pokažem ko su....mogao bi jako jebeno proći. Nude se provjerenim klijentima i ne jebu se s kim stignu. I da, cijena nije nimalo jeftina....
 
Ja sam sticajem okolnosti često hodio po tim klubovima i znam kako stoje stvari. Sve te dobre ribe što se udaraju za pare imaju posrednika i ne možeš ih startovati tek tako sve i da ti prstom pokažem ko su....mogao bi jako jebeno proći. Nude se provjerenim klijentima i ne jebu se s kim stignu. I da, cijena nije nimalo jeftina....
Treba otrpiti te zadimljene usmrđene klubove, folk cajke što piče na 1000 decibela...
Nekad je bilo finijih cura u BiH, koje nisu smrdile kao pepeljara, nije problem šta im se plati, ali su normalnije u glavi bile. To je bilo u davna vremena prije Instagrama i ostalih sranja zbog kojih su kasnije umislile da su kraljice. A ove normalne su ili otišle vani ili je došla puno gora novija generacija.
Ali to važi i drugdje u Europi (sa izuzetkom pušenja po lokalima - mislim na duhan), ali Korona je sve sjebala tako da je sad Europa u kurcu a u Bosni je dosta dobro makar šta se tiče socijalnog života.
 
Upravo mi je jedna dama iz Sarajeva koju sam ovdje spomenuo I preporucio kao korektnu I top ribu, javila kakve neugodnosti prolazi od ljudi koji se pozivaju na mene _ doktora iz Banja Luke
Mi muskarci ne znamo fino ba
 
Banjalučani, napunite dobro novčanike, uskoro stiže Sara/Jasmina iz Beograda. Pretpostavljam da će cijena biti paprena s obzirom na to da sada ima i druge izvore prihoda.
 
Dakle sve u svemu, Ivana i Lana ostaju jedine u Banjaluci. Nista, ako dodje do promjena i neko ima neko drugo iskustvo, pisite.
 
Mršavija je uživo, al ima tjelo i usne za jebanje. Meni lično nije ljepa.
Drska, umalo me nije udarila. Ne da se jebat, dva puta staviš i pita jesi gotov....
 
Nažalost, vrlo često se dešava da su cure koje ekstra izgledaju jako drske i loše u krevetu, dok je kod onih lošijeg izgleda usluga uglavnom bolja, pogotovo ako su većih gabarita. One su svijesne svojih fizičkih nedostataka, pa ih nadoknađuju boljim pristupom. Stoga savjet za sve koji su u ovom sportu - ako želite imati dobar seks, tražite starije, krupnije i prosječne cure, a izbjegavajte barbike I piletinu.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh