BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Prvo ću mu pojasnit da će ga naći drugo,bas zbog ovakvih uzimam novac unaprijed pred sam sex e ja sam izašla iz sobe ne misleci da netko moze bit toliko govno, a on se spremio brzinom munje i izašao iz stana dok sam ja došla novaca više nije bilo
Aurora je jedina u bl koja vrijedi svaku marku koja joj se plati, ovo ostalo je sve smucaj pa prolij. A taj jadnik sto jebe pa mu zao para cini mi se da se nece dobro provesti 🙂
 
Upravo tko god je pokušao ovakvo nesto, nije dobro završio, moze ukida tel, pickofoni kako ih vi zovete, ali ja sam brza nego što neki misle tako da se tablice znaju, svi koji dođu u dobroj namjeri bit će zadovoljni, ali ovakve stvari ne mogu dopuštat, morala sam se ovdje oglasit jer je rekao da to prati
 
Brate, ona nije htjela tebe da primi. Zato je to napisala. Nije valjda glupa da to svima piše.

Al svako je je normalan nema sex s tako jeftinim zenama bez kondoma.

Pa ona mi se sama i javila kad je dosla iz BG. Zato sto smo se tako i dogovorili..
A to svako ko je normalan, zajebi ti to... Ja vjerujem da je vise onih koji nisu normalni -_-
 
Tačno zbog ovakvih likova ostajemo kratkih rukava u bl, sa Aurorom uvijek korektan odnos, samo prvi put lova bila prije, ostalo nakon obavljenog posla, uz cigaretu, piće i razgovor, nikad ne požuruje, za razliku od velike većine, i kod nje je odlazak baš prijatno opuštanje...
 
Brinetica_Lana uskoro u Mostaru 😁😉
Ova traži selfie da joj se pošalje prije susreta? Hahha čega se cura sjetila.
Osim što cijene dižu po 250 e prosječne cure još treba i uslove da postavljaju da im sliku šaljem.
Za te pare si u Marini u Sloveniji mogao 4 različite manekenke po pola sata i još između toga lagano kupanje u bazenu.
Smiješno
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh