BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Jedan clan sa foruma mi je napisao da je bio kod nje prije 2 mjeseca pa mi je tad recenziju i napisao... Fino cura izgleda, pusenje ok, uska pica.. Ali ja joj pisao prije 10ak dana i cura insistira na kondomu...sto mi je ok ali previse insistira na tome i najmanje je 3 puta napisala to je zbog tvog dobrog da se ne zarazis, bila sam sa bruku muskaraca...
Meni se iskreno ne igra kolo srece pa preporucujem vama isto.
Onaj ko bi da se kocka, 100KM je sat vremena..Ako vam kaze 200 ili 150.. Samo recite 100 KM sat vremena i odmah ce pristati.
 
Brate, ona nije htjela tebe da primi. Zato je to napisala. Nije valjda glupa da to svima piše.

Al svako je je normalan nema sex s tako jeftinim zenama bez kondoma.
 
Jedan clan sa foruma mi je napisao da je bio kod nje prije 2 mjeseca pa mi je tad recenziju i napisao... Fino cura izgleda, pusenje ok, uska pica.. Ali ja joj pisao prije 10ak dana i cura insistira na kondomu...sto mi je ok ali previse insistira na tome i najmanje je 3 puta napisala to je zbog tvog dobrog da se ne zarazis, bila sam sa bruku muskaraca...
Meni se iskreno ne igra kolo srece pa preporucujem vama isto.
Onaj ko bi da se kocka, 100KM je sat vremena..Ako vam kaze 200 ili 150.. Samo recite 100 KM sat vremena i odmah ce pristati.

Ima treba u bl sanja_gracanin sve se dog preko instagrama
Da li si je sreo?
 
Seljacina koja mi je ukrala 100 eura pošteno zarađenih nek si ih nabije na kurac,. Znam da je na forumu,. Ja ću preživjet tih 100 eura al on svoj obraz nece. Nemojte se zavaravat i mislit da mi ovo čitamo.
 
Prvo ću mu pojasnit da će ga naći drugo,bas zbog ovakvih uzimam novac unaprijed pred sam sex e ja sam izašla iz sobe ne misleci da netko moze bit toliko govno, a on se spremio brzinom munje i izašao iz stana dok sam ja došla novaca više nije bilo
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh