BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Pisala je eno crnka da je sutra u MO. O njoj sam cuo sve najbolje... dogovarao dva puta, ali izjalovilo se zbog mojih neplaniranih obaveza... ali zacrtao sam je i bit ce prilike. hahaha
Kod Crnke za 150km vrijedi otići, pogotovo ako ideš prvi put, zanimljivo će ti biti. Ako budeš išao češće, zavisi kakvog je raspoloženja valjda😀U svakom slučaju bolja nego Ella
 
Za Ellu moja raja tako priča a I ono sto sam ja vidio ni malo mi se nije svidjelo. Mozda je ona vama sa cijenama ok pa i ono sto vidite, pravite se da ne vidite ali buraz, dno dna ukratko. Ako ti to karaš svaka tebi čast.
Ja sam rekao da sam bio prije i meni je bila super... Da li je smrsala previse i tko je posjecuje, to ne znam... samo znam da ne vjerujem da tukne jer drzi do sebe. To je urodjeno i stvar navike... sto se tice cijene, meni cijena ne igra nikakvu ulogu... ja sam pisao recenzije i o ovim koje kostaju 300e...
 
Ja sam rekao da sam bio prije i meni je bila super... Da li je smrsala previse i tko je posjecuje, to ne znam... samo znam da ne vjerujem da tukne jer drzi do sebe. To je urodjeno i stvar navike... sto se tice cijene, meni cijena ne igra nikakvu ulogu... ja sam pisao recenzije i o ovim koje kostaju 300e...
Stvar je svakodnevne promjene partnera već godinama. Iritacija sama kondomima izazove infekcije, može da se pere do sutra. Meni za preskočiti, kome Odg. Svaka cast
 
Ja sam rekao da sam bio prije i meni je bila super... Da li je smrsala previse i tko je posjecuje, to ne znam... samo znam da ne vjerujem da tukne jer drzi do sebe. To je urodjeno i stvar navike... sto se tice cijene, meni cijena ne igra nikakvu ulogu... ja sam pisao recenzije i o ovim koje kostaju 300e...
Imaš buraz slike, pa sam vidi Jel smrsala previše a ja se pitam zašto. Ako nije anoreksija, onda je droga ili bolest. Meni se to mota po glavi, i nije za mene jednostavno. A tačne informacije ću uvijek iznijeti iz svog iskustva i iskustva ljudi kojima vjerujem.
 
Stvar je svakodnevne promjene partnera već godinama. Iritacija sama kondomima izazove infekcije, može da se pere do sutra. Meni za preskočiti, kome Odg. Svaka cast
Da, to je tacno.. mada mijenjala je i prije godinu-dvije kad sam bio... mijenja i svaka koja se bavi ovim poslom.. da ne mijenja, propala bi zar ne? adekvatna higijena, koristenje kondoma i lubrikanata, redovite posjete ginekologu bi to trebale sprijeciti... ne kazem ja da ti lazes da tukne ili ti tvoji sto su ti to rekli, ali da tukne sto se ne pere, to nije moguce... moze kao sto kazes radi neke infekcije ili ako smrce koks previse... ali to se rijesi u par dana... ne vjerujem da je to nesto kronicno... ali opet aj znaj sto se kaze... ja sam prvenstveno iznio svoja iskustva od ranije kada sam bio... cisto da se ogradim. hahaha
 
Ja sam rekao da sam bio prije i meni je bila super... Da li je smrsala previse i tko je posjecuje, to ne znam... samo znam da ne vjerujem da tukne jer drzi do sebe. To je urodjeno i stvar navike... sto se tice cijene, meni cijena ne igra nikakvu ulogu... ja sam pisao recenzije i o ovim koje kostaju 300e...
Imaš buraz slike, pa sam vidi Jel smrsala previše a ja se pitam zašto. Ako nije anoreksija, onda je droga ili bolest. Meni se to mota po glavi, i nije za mene jednostavno. A tačne informacije ću uvijek iznijeti iz svog iskustva i iskustva ljudi kojima vjer
 
Da, to je tacno.. mada mijenjala je i prije godinu-dvije kad sam bio... mijenja i svaka koja se bavi ovim poslom.. da ne mijenja, propala bi zar ne? adekvatna higijena, koristenje kondoma i lubrikanata, redovite posjete ginekologu bi to trebale sprijeciti... ne kazem ja da ti lazes da tukne ili ti tvoji sto su ti to rekli, ali da tukne sto se ne pere, to nije moguce... moze kao sto kazes radi neke infekcije ili ako smrce koks previse... ali to se rijesi u par dana... ne vjerujem da je to nesto kronicno... ali opet aj znaj sto se kaze... ja sam prvenstveno iznio svoja iskustva od ranije kada sam bio... cisto da se ogradim. hahaha
Ja kad sam vidio sliku od ranije otišao sam. Došao, ušao u hodnik daj ba, jel me neko zajebava.Necu plaćat narkomanke.
 
Da, to je tacno.. mada mijenjala je i prije godinu-dvije kad sam bio... mijenja i svaka koja se bavi ovim poslom.. da ne mijenja, propala bi zar ne? adekvatna higijena, koristenje kondoma i lubrikanata, redovite posjete ginekologu bi to trebale sprijeciti... ne kazem ja da ti lazes da tukne ili ti tvoji sto su ti to rekli, ali da tukne sto se ne pere, to nije moguce... moze kao sto kazes radi neke infekcije ili ako smrce koks previse... ali to se rijesi u par dana... ne vjerujem da je to nesto kronicno... ali opet aj znaj sto se kaze... ja sam prvenstveno iznio svoja iskustva od ranije kada sam bio... cisto da se ogradim. hahaha
Ma ja sad furam samo ove sto se ne jebu svakodnevno. U tom sam modu, i malo mesa da ima obrate, ove kao Brazil ke ko zna odakle su došle. Bio kod jedne, fakat kao da sam tu ao fudbalera. 🤣
 
Da, sve razumijem... kazem, bila je pomrsava i prije, ali mi je bila super... sad kao sto kazem kakvo je stanje ne mogu nista da tvrdim osim da ostajem pri tome da drzi do higijene i tako to... boga pitaj u kakve tko probleme upadne... vidim sam po sebi da da sam puno ljepsi i zgodniji nego prije godinu... netko moze naravno i suprotno. hahahahahahhaha

Ovaj zadnji post potpisujem. tako i jeste najbolje
 
Imaš buraz slike, pa sam vidi Jel smrsala previše a ja se pitam zašto. Ako nije anoreksija, onda je droga ili bolest. Meni se to mota po glavi, i nije za mene jednostavno. A tačne informacije ću uvijek iznijeti iz svog iskustva i iskustva ljudi kojima vjer
Daj sliku od te o kojoj pričate da barem vidim o kojoj se priča.
 
Ako je neko isao kod ove sto trazi x bon, nek javi utiske. Na kratko sam se dopisivao s njom, djeluje ozbiljno...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh