BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Jebem ti majku vise, sta koji kurac objavljujes random ljude i trazic cudaku jedan. Javljas mi se privatno trazis neke djevojke. Drug nije ovo mjesto za tebe, nadji drugi forum. Totalno si fulio temu. Al ja bi prije svega malo psihijatra posjetio...
Joj fakat ovaj par fo 69 debil…. Sto puta pita neke gluposti. Ogranicen lik totalno. Popusti nas brate, ako imas sta pametno napisati napisi. Neki dan trazi broj od Lamije 🤣 koji kloc
 
Neki prijedlog za prvi put? Nista specijalno ne trazim samo da nije debela ili stara. I eventualno da se bar malo potrudi a ne samo da legne i ceka da ja odradim ostalo. I sta je sa Crnkom? Vidim nema je ovdje...
 
Momci, evo jedan update
Jucer sam bio sa https://www.cityoflove.com/detail.a...taffID=0&Digest=rBtNJeKfpsxAGgwGML++dw&c=2448.
Izgledom nije losa, prirodne sise ogromne, ima malo stomaka, dobre noge, prijatna, komunikativna.
Na stranu sve, sex je ocajan. Apsolutno nista ne dozvoljava.
Svake minute vadi kondom nesto mi ga brise. Dosao sredjen upican, brise me ko da sidu imam... Nece nikakvu pozu, samo 2 missionary i doggy. Neda da se dira. Bas ocajno, 0 truda, preko kurca.
Na kraju nisam ni mogao svrsiti, reko izdrkaj mi ga i da idem kuci...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh