BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Što bi rekel hrvatski tisak:
Pogledajte prilog 4506
Neki ce ovo shvatit ozbiljno i zato moram da prokomentarisem. Prije par godina pa i dan danas proguglam "average penis size" i uvijek izbaci razlicite prosjecne velicine sto znaci da je ovo netacno. Ne moze se zakljuciti prosjecna velicina na osnovu 100-200 dobrovoljaca koji su ucestvovali u mjerenju (ili slagali koliki im je). Mislim da ustvari jedina razlika u velicini se moze pronaci u rasama ljudi tj vec znamo da crnci imaju veci prosjek (16-17cm), bijelci nesto manje oko 14-15 i zuta rasa koji imaju najmanji prosjek (mozda oko 11-12cm). I sad, na globalnom nivou prosjecna velicina kako gugl kaze iznosi oko 13cm, mislim da je to nesto realno. Ova sranja po netu i novinama su vecinom lazi a to moze uticati na nase musko samopouzdanje, evo sad nekom iz BiH je 14cm i on ce se ubit od bruke jer je daleko ispod prosjeka od 18cm, cak i ako ignorise objavu opet ce to ostati duboko u podsvijesti i moze prouzrokovati nisko samopouzdanje, a to dovodi do drugih ozbiljnijih problema...
 
Malo moje rezenzije
Crnka kod Bosmala, super izgleda, malo se trudi oglas na super oglasima bio par puta
Mimi Lukavica, velike sise, zna se i potruditi bio vise puta
Ena Lukavica, plava, dobro se bas jebe bio 3 4 puta
Maja, Nova Otoka vise oglasa na cof, onako nista specijalno bio vise puta
Diana oz super oglasa, vitka 22 god, nista specijalno
Sandra Ludak, bezveze
Djevojka iz Lukavice, plavusa, malo ima stomacica, oke je
Ima ih jos more, nmg svih da se sjetim haha
Ima li nesto neko nesto dobro, ako moze broj u pp

Malo moje rezenzije
Crnka kod Bosmala, super izgleda, malo se trudi oglas na super oglasima bio par puta
Mimi Lukavica, velike sise, zna se i potruditi bio vise puta
Ena Lukavica, plava, dobro se bas jebe bio 3 4 puta
Maja, Nova Otoka vise oglasa na cof, onako nista specijalno bio vise puta
Diana oz super oglasa, vitka 22 god, nista specijalno
Sandra Ludak, bezveze
Djevojka iz Lukavice, plavusa, malo ima stomacica, oke je
Ima ih jos more, nmg svih da se sjetim haha
Ima li nesto neko nesto dobro, ako moze broj u pp
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh