BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Je li netko bio?
Zanima me isplati li se otići.
 
Ako ima ko kakav kontakt rudo, višegrad, međeđa bit cu u prolazu ove sedmice neka mi proslijedi, a moze i zamjena, ja imam za sarajevo, živjeli.
 
Maya brazilka u Mostaru
Mozda jedno od boljih iskustava do sad.
Izgled 8/10 sise su jako male
Oral bez 9/10
Akcija 10/10

Dogovor lagan preko whatsappa, dogovorio u popodnevnim satima za vecer i nije bilo cekanja.
Jedina mana joj je sto ne zna engleski ali smo sve dog preko whatsappa tako da nije ni trebalo nista prije akcije. Docek u ogrtacu ispod kojeg je sexy ves, ponudila picem. Premjestili se u sobu, s nogu ljubljenje, skidanje i prebacivanje u krevet j mislim da puni sat vremena nije skinila usne s mene. Pusenje odlicno, zabavi se i s jajcima, trudi se gutati cijeloga. Toliko mi je dobro bilo da sam joj se morao oduziti. Nakon mozda i 15min predigre prelazimo na akciju, ona gore ali ne ono klasicno nabijanje i gledanje u zid nego konstanti poljupci, diranje. Cura je se bas navlazila da ni lubrikant nije koristila iako joj je bio na ormaricu. Izmjena par poza, svrsio sam u kondom u njoj jer ima neku foru di stisne picku i stvarno je brutalan osjecaj. Nakon toga malo porazgovarali preko google translata. U Mostaru ostaje jos 3-4 dana ali ako dovoljno posla ostat ce duze a ja cu je sigurno posjetiti u srijedu a bogami mozda i u cetvrtak. Cijena 200e plus sam joj ostavio 50 ekstra na kraju.

Nadam se da vise nikad necu pokleknit i ici kod ruskinja i ukrajinki jer do sad kod braziki uvijek zadovoljan a kod ovih drugih najcesce razocaran.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh