BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

evo ove u tuzli, luta po bosni ko kuja dva dana u mostaru ispusila kurac po ovim cijenama, isla u bl onda u sarajevo oglas bio isto kratko sad se ovdje dovucarila, cuo sam da je po sarajevu rasirila sifilisa i to je provjereno s ovom samo durex, pitat cu mozel za 100eur kad joj ne bude niko u tuzli doso cijeli dan
odo ja do ove, javim šta bude, nisam je jebo nikad u sarajevu evo mi prilike danas
 
evo ove u tuzli, luta po bosni ko kuja dva dana u mostaru ispusila kurac po ovim cijenama, isla u bl onda u sarajevo oglas bio isto kratko sad se ovdje dovucarila, cuo sam da je po sarajevu rasirila sifilisa i to je provjereno s ovom samo durex, pitat cu mozel za 100eur kad joj ne bude niko u tuzli doso cijeli dan
Jel dala za 100€ hahaha
 
aqui está esta em tuzla, ela está vagando pela bósnia, uma cadela assoou o pau por dois dias em mostar a esses preços, foi para bl, depois para sarajevo, o anúncio era tão curto, agora ela veio aqui, ouvi dizer que ela espalhou sífilis em sarajevo e foi verificado com este durex, vou pedir mozel por 100 eur quando ninguém estiver na porta dela o dia inteiro
não é a mesma maya brasileira
 
maya je bila jako ljubazna, vrlo je higijenska i tjera te da se istusiras cim udjes u stan, sifilis ima pokvaren miris i sigurno nije dosao preko maye, jako je ljubazna i pristojna stvarno drugi nivo u odnosu na djevojke sretnemo se ovdje u Bosni, bio sam s njom prosle sedmice i nadam se da ce se vratiti u BL pa da ponovim
 
maya je bila jako ljubazna, vrlo je higijenska i tjera te da se istusiras cim udjes u stan, sifilis ima pokvaren miris i sigurno nije dosao preko maye, jako je ljubazna i pristojna stvarno drugi nivo u odnosu na djevojke sretnemo se ovdje u Bosni, bio sam s njom prosle sedmice i nadam se da ce se vratiti u BL pa da ponovim
Čuj miris 🤣🤣🤣
 
Maja je top. Ima malo stomaka, ali brate dupe i sisa sve nadomjesti. Oral bez kondoma savrsen, stavlja ga među sise. Stenje, uzdise, nije kao panj.. predobro se jebe. Sve u svemu dobra.
 
zavrsio sam ja s ovom ruskinjom, na sonom trgu nova zgrada kod mamma mia restorana, ok smjestaj ne radi ovo ne radi ono na kraju sve moze izdrko joj greskom u kosu na kraju ma lol, eto sad ko non stop pita imal u tz sta ima ova jos danas i sutra
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh