BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Pozdrav svima.
Ukoliko neko ima broj male crne Maje koja je često dolazila u BL, oglašavala se na ASoglasima gdje je nema već duže vrijeme, neka mi se javi u pp.
Ili neka joj javi da je traži bivša stalna mušterija.
Šifra: upaljač i šolja.
Zna ona šta je 😁
 
nije maja brazilka ba to je ovaj rick pogrešno razumio, jesam ja bio s njom to stoji moguće da je tako povezo, ja sam prico o ruskinji jer sam ja cuo od jarana u sarajevu da je jedna ruskinja zarazila nekog sifilisom, a ruskinja u sarajevu 50, nakon detaljne analize ove današnje ruskinje i njene pičke ustanovio sam da barem ova nema sifilis, sve uredno pica miriše
 
nije maja brazilka ba to je ovaj rick pogrešno razumio, jesam ja bio s njom to stoji moguće da je tako povezo, ja sam prico o ruskinji jer sam ja cuo od jarana u sarajevu da je jedna ruskinja zarazila nekog sifilisom, a ruskinja u sarajevu 50, nakon detaljne analize ove današnje ruskinje i njene pičke ustanovio sam da barem ova nema sifilis, sve uredno pica miriše
Bolan kakav miris, googlaj, ako ima sifilis onda na usni, picku il supku ima male plikove
 
Generalno poslednjih 2 godine svuda(gradove) je pala ponuda mislim na sajtove
Pa prije znam u BL bilo 3-4 na city pravo dobre picke po 100eura pa gdje su sada te djevojeke?
Posto iz Slo dolazim ZG,BL pa odem do BG jedino BG se jos drzi
Imam u BL drugaricu koja mi nabacuje djevojke ali po 300+ eura (vecinom su to kao neke “poznate” djevojeke iz grada)ali brate slatki malo je to previse al aj ponese te slike,uzbudjnje pa uzivo kad je vidis pa ode covjek
U ZG imam frenda ista situacija zna da nabaci ali ista cijena 300e pa na dalje,mislim postastim se ja ali nije to bas za uvjek
Gdje su te od 100e jebote niti su gledale u sat niti ista,toga se bas sjecam iz BL i u Sarajevu isto kad sam isao,preko jedne “madam” sam nalazio djevojeke
Vecinom sam bio u Istocnom Sarajevu u hotelima dolazile su bez problema(nekada se znalo da nece neke djevojke u istocno sarajevo)
Poslije korone nigdje nista da je normalno a da nije 300e+
Poudale se 😄
 
nije problem platit i vise al da je dobra picka, brate kad neki odron koji se do prije par godina jebo za 50km sad napise 200 eura sat, plač, nema ovdje u drzavi tri dobre picke da su domace, kakve se ribe po evropi karaju za 50 eura dodje ti da se ubijes kad vidis ponudu ovdje, strankinje su dobre al i one precijenjene do bola
Bravo,ni šta dodat nit oduzet,to je to!🤝💪
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh