BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Cura koja ima bruku pozitivnih recenzija, ti nadješ da napišeš da se zaobidje jer ti se ne javlja, a što je zoveš retarde?, zašto ne napišeš poruku i sačekaš odgovor fino, nee bi ti se ni ja javio i rijetko koja da se javlja na poziv, dosadni ste shvatite kad zovete cure na poziv
D O S A D N I !!

ali vidi, ona se njemu nije javila, on je jedini koji zove i dogovara i nevjerovatno je kako pored svega ona NJEMU ne moze da odgovori odmah, ja bi je na lomaci spalio od bezobrazluka..


Fr tho, samo sibni poruku i cekaj, javice se, meni su se znale 7 dana kasnije javiti zbog potraznje
 
Cura koja ima bruku pozitivnih recenzija, ti nadješ da napišeš da se zaobidje jer ti se ne javlja, a što je zoveš retarde?, zašto ne napišeš poruku i sačekaš odgovor fino, nee bi ti se ni ja javio i rijetko koja da se javlja na poziv, dosadni ste shvatite kad zovete cure na poziv
D O S A D N I !!
Retarde ne mislim bukvalno ne javlja niti sam je zvao. Pisao poruke odg nema. Cemu potreba za tim da tako pises kao ti nesto pametan niko to spomenuo nije odjebi u skokovima
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh