BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

A jesi sigurno sa minijaturnim kurcicem srce pa nisam ti ja kriva sto ne moze da ti se digne kurcic mali poradi ti na higijeni jer ti smrdi uzas dole a vidi se da ti je zao love jer si sa malim kurcicem doso,gdje ces na krsnu od 1,75cm 80kg jest da sam punija a tvoj kurcic ispada zao mi je jer je mali a operi ga drugi put kad budes isao gdje,ha ha pa mora ispadat kad je veci fajcak
Volio bi probati sa nekom punijom tvojih gabarita, nisam nikad bio kod bbw cure, jesam jednom sa Dorom pokušavao dogovorit i ne vrati mi nikad poruku.
Jbg možda mi nije suđena punija :ROFLMAO:
 
Volio bi probati sa nekom punijom tvojih gabarita, nisam nikad bio kod bbw cure, jesam jednom sa Dorom pokušavao dogovorit i ne vrati mi nikad poruku.
Jbg možda mi nije suđena punija

Volio bi probati sa nekom punijom tvojih gabarita, nisam nikad bio kod bbw cure, jesam jednom sa Dorom pokušavao dogovorit i ne vrati mi nikad poruku.
Jbg možda mi nije suđena punija :ROFLMAO:
Dodji da demantujes🤣🤣 tebi nece ispadat
 
Ajd poy ba nisi zanimljiv od svog smrdljivog kurca tebi spadaju trepke a joj a ja 100e uzela od tebe mini hvala jest da ti je crvic
Ajd poy ba nisi zanimljiv od svog smrdljivog kurca tebi spadaju trepke a joj a ja 100e uzela od tebe mini hvala jest da

Ajd poy ba nisi zanimljiv od svog smrdljivog kurca tebi spadaju trepke a joj a ja 100e uzela od tebe mini hvala jest da ti je crvic

Slika dokazuje da imas parfem ali nezz sto ga ne koristis.
Cuj uzela 100€ pa ja toliko trosim dnevno na glupostima.moja mama je bar ponosna kako zaradjujem.
Zamisli na kom si ti nivou da si kurva.
Sigurno ti to nije bio san kao djevojcici.
Al opt postujem, al barem ako si kurva sredi se malo mrcino
Sto god da ja jesam,iskrenija i postenija od tebe,al ja sam skupa a tebe mati nek nauci kako odrzavati licnu higijenu
 
Slika dokazuje da imas parfem ali nezz sto ga ne koristis.
Cuj uzela 100€ pa ja toliko trosim dnevno na glupostima.moja mama je bar ponosna kako zaradjujem.
Zamisli na kom si ti nivou da si kurva.
Sigurno ti to nije bio san kao djevojcici.
Al opt postujem, al barem ako si kurva sredi se malo mrcino
I jos ovo za svaku pisete da je kurva,sto idete kod tih onda,nemoj placat nek ti daje neko dzaba kad si lep tako,cast izuzecima i nisi moj nivo da vise gubim sa tobom vrijeme za pisanje iako sam Kurva al najjaca firmetina bajo sad LP
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh