BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Pitanje jedno za ove mostarce iz zapadnog dijela. Kako to da nemozete naci djevojku za sebe a kod vas ih bar ima tonu i svaka je bas simpatična pa cak i one debele koje ja bas ne gotivim? Dolazio sam par puta tu poslom pa sam se uvjerio a i bivsa bila hrvatica pa smo hodali po cijeloj BiH i Hrvatskoj. Nije valjda da ste bas toliko nalik gumi od traktora pa vas nece nijedna? Bez uvrede lijep pozdrav 😎
Šta samo slučajno za nas zapadnog dijela pitaš?
 
Keri22, imam dobrog psihologa lave moj ako ti treba broj poslat ću ti u pp, jer ti imaš ozbiljan problem sa glavom i prijeko ti je potrebna pomoć, da ti se ne bi pogoršalo stanje posavjetuj se što prije sa psihologon, doći na forum i vrijedjat, psovat drugim bez ikakvog razloga ne može biti zdrav um
 
Keri22, imam dobrog psihologa lave moj ako ti treba broj poslat ću ti u pp, jer ti imaš ozbiljan problem sa glavom i prijeko ti je potrebna pomoć, da ti se ne bi pogoršalo stanje posavjetuj se što prije sa psihologon, doći na forum i vrijedjat, psovat drugim bez ikakvog razloga ne može biti zdrav um
Nije mu se mogao dići sa Crystal kad je bio pa nju krivi
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh