BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Onaj osjećaj kad se skupi skupina debila pa preko anonimnih imena na forumu psuju mater jedan drugome i vrijedjaju se, ili iskoristite za ono čemu je namjenjen forum ili nemojte pisat nikako frustracije sačuvajte za sebe, Bože sačuvaj
Nema lijeka za ove debile...forum im dođe kao terapija, zato ih žene i neće...kakva korist od ovih besmislenih rasprava...
 
Srećo, ja nemam pojma ko je dotični lik pod profilom icecube. Sama si izabrala ovaj posao, sama si pisala i potvrdila više puta na ovom podforumu da ti raspoloženje zavisi od toga kako izgleda mušterija.Sama si ovdje pisala i vrijeđala i mušterije i njihove ljepše polovice i sad ti sebi umišljaš neke teorije zavjere da neko ima više profila odjednom samo radi tebe!? Malo je reći da si ti sebi nešto umislila da si neko i nešto.

Srce moje, kao u svakom poslu pa tako i u kurvanju ima nešto što se zove klijent servis. A sad što si ti sama kriva tome što ne znaš igrat ovaj sport i što si uskočila u kolo koje ne poznaješ, to je drugi par cipela.

Pozivam te da bacimo opkladu!
Piši glavnom adminu ovog foruma i neka čovjek javno ovdje potvrdi na temi da li se moja IP adresa poklapa sa IP adresom bilo kojeg od članova foruma! Ako se bude poklapala, ja ti dam šta hoćeš! Zini, reci cifru koju želiš! A ako se ne bude poklapala, brišeš svoj profil automatski ili ga briše admin i nemoj da si se ikad više oglasila tu!

Jel može tako umorna Sovo?
Moze samo da mi se napusis kurca 😂 i to ako ti dozvolim i ne smaraj ovuda pametnjakovicu.
Nego se uhvati posla a nemoj da visis ovde.
Meni je ovo posao pa zato i visim 😁
 
Moja iskustva
Maserka 30 ak godina
Radi u prizemlju kuce u Vrbanji
Veoma jeftino ali samo rucna zavrsnica formalno to mi se nije bas svidjelo ali dobro koliko para toliko muzike. Prijatna direktna uredno sve, zanima me je li ko bio i da li je uspio nagovoriti na ista vise?
Ja sam pokusao nije htjela
Kontam kad odem jos koji put mozda ju nagovorim...
Ima li ko jos iskustva kod nje i ako ima kakvo je?
Ocjena 8/10

Lenka 45-50 godina
Meni licno lose izgleda mrsava
Stan uredan ona uredna sve radi sa kondomom
Licno htio sam se okrenuti i otici ali dobro kad sam vec dosao da uradim to uradio sam.
Ukupna ocjena 3 /10

Dora bucka ogromna je
Meni se licno nije svidjelo
Odradili smo
Klasika oral i naguzila se i to je to
Licno ne preporucujem osim ako neko voli takve.
Ocjena 3/10

Marina domina iz Sarajeva
Dolazi povremeno u Banja Luku
Radi erotsku masazu.
Oko 50 godina
Ljubazna,nasmijana ponasanje extra
Izgled za ocekivati u tim godinama
Daje da je se dira
Radi i fetise
Ja sam samo masazu sa zavrsnicom
Nije htjela oral ali je rekla da mozemo pricati o svemu poslije jos 2,3 dolaska.
Oke je ali dajem prednost djevojci iz Vrbanje.
7/10
moze broj od te iz vrbanje ?
 
Moze samo da mi se napusis kurca 😂 i to ako ti dozvolim i ne smaraj ovuda pametnjakovicu.
Nego se uhvati posla a nemoj da visis ovde.
Meni je ovo posao pa zato i visim 😁
Pa ajde kurvo bacio sam ti rukavicu u lice. Šta se bojiš provjere Ip adrese? Da nisu možda Icardi i Lautaro isto tako tvoji profili sa kojima sebi dižeš na važnosti i pumpaš mušterije?
Droljo ofucana, od vas je to za očekivati jer na sve ste spremne.
 
Pa ajde kurvo bacio sam ti rukavicu u lice. Šta se bojiš provjere Ip adrese? Da nisu možda Icardi i Lautaro isto tako tvoji profili sa kojima sebi dižeš na važnosti i pumpaš mušterije?
Droljo ofucana, od vas je to za očekivati jer na sve ste spremne.
To sto ti vrijedjas samo govori o tebi 😂 dosao ovde vrijedjat , dodji do mene pa reci sta imas a nemoj mi ovde mudo da glumis. Moram te iskulirati vec si dosadan😂
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh