BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Veoma prijeteljski nastrojena cura. Kako svi imamo malo nervoze u ovim situacijama, što od ovog foruma što od soptvenih psihičkih boleščura, cure te fino dočeka, opusti. Ugodan razgovor, otvoren, opušten, tako da kad se već predje na stvar, imaš čistu gornju i punu donju glavu. Nema žurbe ni srkleta, oral fantazija, oči kad mi nisu ispale. Poze biraš, al nečeš je zateć jer je od gume haman flexibilnija. Svršiš, predahneš i naberi ga...
PS. ja ljepše cure da ovo radi nisam sreo.
 
Veoma prijeteljski nastrojena cura. Kako svi imamo malo nervoze u ovim situacijama, što od ovog foruma što od soptvenih psihičkih boleščura, cure te fino dočeka, opusti. Ugodan razgovor, otvoren, opušten, tako da kad se već predje na stvar, imaš čistu gornju i punu donju glavu. Nema žurbe ni srkleta, oral fantazija, oči kad mi nisu ispale. Poze biraš, al nečeš je zateć jer je od gume haman flexibilnija. Svršiš, predahneš i naberi ga...
PS. ja ljepše cure da ovo radi nisam sreo.
https://www.instagram.com/almanegraaa/ Je li ovo njen inst profil..mislim prepoznajes li je li ovako izgleda ako je ona real su slike ?
 
Hahahahahaha ja joj platio uredno,pricala mi o rahmetli ocu kako joj je poklonio sat koji joj je u amanet ostavio...Pocela da mi pusi i zvoni joj telefon kao majku joj auto udarilo i ode i ostavi mi "ocev" sat kao garanciju da ce se vratiti hahah kakav sam ja konj...
A moj brate mora joj covjek priznat uvjek nesta orginalno smisli
 
Veoma prijeteljski nastrojena cura. Kako svi imamo malo nervoze u ovim situacijama, što od ovog foruma što od soptvenih psihičkih boleščura, cure te fino dočeka, opusti. Ugodan razgovor, otvoren, opušten, tako da kad se već predje na stvar, imaš čistu gornju i punu donju glavu. Nema žurbe ni srkleta, oral fantazija, oči kad mi nisu ispale. Poze biraš, al nečeš je zateć jer je od gume haman flexibilnija. Svršiš, predahneš i naberi ga...
PS. ja ljepše cure da ovo radi nisam sreo.
Nisi onda kod cure iz dobrosevica bio prije mozda godinu. Hem mlada hem lijepa hem sve je isto radila ko alma. Steta sto ne radi vise
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh